Klubowe Mistrzostwa Polski w BnO 2022

Historia zmian

  1. 2022-05-28 pierwsza wersja
  2. 2022-05-28 poprawka punktowania osób bez licencji lub klubu w zawodach indywidualnych
  3. 2022-05-28 pełne nazwy klubów
  4. 2022-05-29 aktualizacja listy kadrowiczów, zmiana sposobu liczenia punktów za kadrę

Sumaryczna punktacja

Lp. Klub Punkty R1 Sprint R1 Klasyk R1 Sztafeta
1. WKS Śląsk, Wrocław 815.00 302.00 313.00 200.00
2. WKS Wawel, Kraków 558.73 235.87 229.87 93.00
3. UNTS, Warszawa 532.20 241.60 187.60 103.00
4. UKS Orientuś, Łódź 511.67 190.33 199.33 122.00
5. UKS Azymut, Pabianice 332.60 110.30 133.30 89.00
6. UMKS, Kwidzyn 291.47 121.73 127.73 42.00
7. UKS Siódemka, Rumia 291.00 88.50 110.50 92.00
8. KOS BnO, Szczecin 244.70 111.10 99.60 34.00
9. PKO Harpagan, Gdańsk 218.60 69.80 98.80 50.00
10. UKS Traper, Złocieniec 201.00 68.00 67.00 66.00
11. UKS OSiR, Góra Kalwaria 199.50 73.50 67.00 59.00
12. UKS Azymut 45, Gdynia 191.50 90.50 86.00 15.00
13. MKS Paulinum, Jelenia Góra 187.00 64.00 58.00 65.00
14. HKS Azymut, Mochy 181.50 54.50 53.00 74.00
15. Team 360 stopni, Warszawa 178.00 63.00 63.00 52.00
16. KS Hades, Poznań 158.00 60.00 69.00 29.00
17. LKS Górzanka, Nawojowa Góra 136.33 53.67 69.67 13.00
18. KS Kościelec, Chrzanów 115.00 37.00 35.00 43.00
19. KU AZS WAT, Warszawa 103.00 41.00 42.00 20.00
20. UKS Kometa, Gliwice 97.00 60.00 37.00 0.00
21. MKS MOS, Wrocław 93.00 28.00 22.00 43.00
22. BKS Wataha, Warszawa 92.60 42.80 36.80 13.00
23. UKS Orientpark.pl, Iwiny 81.60 32.80 28.80 20.00
24. UKS Azymut, Dębów 75.00 20.00 20.00 35.00
25. WKS Grunwald, Poznań 50.00 25.00 25.00 0.00
26. UKS Grom, Sokolniki 45.00 12.00 13.00 20.00
27. UKS Arkady, Raszków 25.00 10.00 11.00 4.00
28. KOS Warszawa 22.00 5.00 11.00 6.00
29. KS Artemis, Wrocław 22.00 12.00 10.00 0.00
30. MKS Skarmat, Toruń 22.00 11.00 11.00 0.00
31. AZS UMCS, Lublin 16.00 7.00 9.00 0.00
32. UKS GOK, Galewice 14.00 6.00 8.00 0.00
33. PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki 12.00 3.00 9.00 0.00
34. UKS Energetyk, Dychów 10.00 0.00 7.00 3.00
35. MUKS Junior, Ochędzyn 10.00 5.00 5.00 0.00
36. UKS Reflex, Rybnik 8.00 0.00 2.00 6.00
37. UKS Sparta, Czyżowice 7.00 2.00 2.00 3.00
38. UKS Dąb, Leszno 6.00 4.00 2.00 0.00
39. MKS Metalowiec, Łódź 5.00 0.00 5.00 0.00
40. OK! Sport, Warszawa 4.00 0.00 4.00 0.00
41. CX80 Kalisz 2.00 0.00 2.00 0.00

Rozbicie na kluby


WKS Śląsk, Wrocław

R1-Sprint

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 22.00 M21 KOWALSKI, Wojciech
2. 20.00 K21 SUDOŁ, Hanna
3. 18.00 K21 CYCH, Agnieszka
4. 18.00 M21 KURZYP, Stanisław
5. 17.00 M18 WAŻNY, Artur
6. 17.00 M20 JOŃCZY, Jakub
7. 16.00 K21 CIURA, Aleksandra
8. 15.40 M18_kadra Majowski Jan
9. 12.00 M20 TOBOREK, Jakub
10. 10.80 K16_kadra Ciszek Katarzyna
11. 10.80 M16_kadra Bultrowicz Tymoteusz
12. 10.00 K21 PODZIŃSKA, Weronika
13. 10.00 M16 WODZICKI, Filip
14. 10.00 M20 PATEREK, Mikołaj
15. 10.00 M45 GMUR, Karol
16. 10.00 M50 CYCH, Piotr
17. 10.00 M55 WIDZIEWICZ, Remigiusz
18. 9.00 K20 WRZEŚNIAK, Zofia
19. 9.00 M20 ŁAGODA, Franciszek
20. 8.00 M16 KURZYP, Michał
21. 8.00 M20 STRUGAREK, Łukasz
22. 8.00 M50 SOBCZYŃSKI, Kalikst
23. 8.00 M65 GUGA, Romuald
24. 7.50 K21 CIESIÓŁKA, Katarzyna
25. 7.50 K21 PAULAVA, Hanna
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz
1. 7.00 K50 WYSOCKA, Joanna przekroczony limit punktujących osób
2. 6.00 M35 MAJASOW, Kostiantyn przekroczony limit punktujących osób
3. 4.00 K16 SZCZYGIEŁ, Hanna przekroczony limit punktujących osób
4. 4.00 K50 KURZYP, Anna przekroczony limit punktujących osób
5. 4.00 M21 DUTKOWSKI, Mikołaj przekroczony limit punktujących osób
6. 3.00 M40 BĄK, Piotr przekroczony limit punktujących osób
7. 3.00 M70 GORAJSKI, Andrzej przekroczony limit punktujących osób
8. 1.00 M80 DURA, Kazimierz przekroczony limit punktujących osób

R1-Klasyk

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 25.00 K21 CYCH, Agnieszka
2. 22.00 K21 PAULAVA, Hanna
3. 20.00 K20 SUDOŁ, Hanna
4. 20.00 M20 KURZYP, Stanisław
5. 20.00 M21 KOWALSKI, Wojciech
6. 17.00 M18 WAŻNY, Artur
7. 17.00 M20 TOBOREK, Jakub
8. 16.00 M21 DUTKOWSKI, Mikołaj
9. 15.40 M18_kadra Majowski Jan
10. 15.00 M16 WODZICKI, Filip
11. 10.80 K16_kadra Ciszek Katarzyna
12. 10.80 M16_kadra Bultrowicz Tymoteusz
13. 10.00 M20 PATEREK, Mikołaj
14. 10.00 M55 WIDZIEWICZ, Remigiusz
15. 10.00 M65 GUGA, Romuald
16. 9.00 K20 WRZEŚNIAK, Zofia
17. 9.00 M40 CYCH, Piotr
18. 9.00 M50 SOBCZYŃSKI, Kalikst
19. 8.00 M20 ŁAGODA, Franciszek
20. 8.00 M45 GMUR, Karol
21. 7.00 K50 DURA, Magdalena
22. 7.00 M35 MAJASOW, Kostiantyn
23. 6.00 K21 CIESIÓŁKA, Katarzyna
24. 6.00 K50 WYSOCKA, Joanna
25. 5.00 M20 JOŃCZY, Jakub
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz
1. 5.00 M21 KRASZEWSKI, Przemysław przekroczony limit punktujących osób
2. 5.00 M45 CISZEK, Marcin przekroczony limit punktujących osób
3. 4.00 K16 SZCZYGIEŁ, Hanna przekroczony limit punktujących osób
4. 4.00 K21 CIURA, Aleksandra przekroczony limit punktujących osób
5. 4.00 M20 STRUGAREK, Łukasz przekroczony limit punktujących osób
6. 3.00 K50 KURZYP, Anna przekroczony limit punktujących osób
7. 2.00 M16 KURZYP, Michał przekroczony limit punktujących osób
8. 1.00 M80 DURA, Kazimierz przekroczony limit punktujących osób
9. 2.00 M70 GORAJSKI, Andrzej >75% straty do lidera

R1-Sztafeta

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 40.00 K21 WKS Śląsk Wrocław
2. 40.00 M21 WKS Śląsk Wrocław
3. 30.00 K21 WKS Śląsk Wrocław
4. 30.00 M21 WKS Śląsk Wrocław
5. 25.00 M18 WKS Śląsk Wrocław
6. 15.00 M140 WKS Śląsk Wrocław
7. 12.00 M21 WKS Śląsk Wrocław
8. 8.00 M16 WKS Śląsk Wrocław
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz
1. 5.00 M140 WKS Śląsk Wrocław przekroczony limit punktujących osób

WKS Wawel, Kraków

R1-Sprint

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 20.00 K18 SEREDA, Olha
2. 15.40 M18_kadra Wójcik Paweł
3. 15.00 K18 LAMPARSKA, Maja
4. 15.00 K20 SŁOŃSKA, Zofia
5. 14.67 K18_kadra Kurtycz Natalia
6. 13.50 K14_kadra Biskupska Julia
7. 13.50 K14_kadra Olejnik Jaśmina
8. 12.00 M16 PISAREK, Kordian
9. 11.00 M18 ŻESŁAWSKI, Jakub
10. 10.80 K16_kadra Słońska Antonina
11. 10.00 K40 GRABOWSKA, Joanna
12. 9.50 M18 ŻESŁAWSKI, Mateusz
13. 8.00 K10 BISKUPSKA, Maria
14. 7.50 M55 NIESSNER, Piotr
15. 7.00 M40 KURYJ, Marek
16. 6.00 K10 WALAŚ, Emilia
17. 6.00 K21 TOPÓR, Magdalena
18. 6.00 K40 KOSIŃSKA, Zofia
19. 6.00 M18 BUBLIK, Piotr
20. 5.00 K14 OLIINYK, Yelyzaveta
21. 5.00 K35 GAWRON, Katarzyna
22. 5.00 K40 KARNIA-BISKUPSKA, Anna
23. 5.00 M50 PISAREK, Piotr
24. 5.00 M60 DYZIO, Włodzimierz
25. 4.00 K10 OLIINYK, Arina
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz
1. 3.00 K50 BUGAJ, Teresa przekroczony limit punktujących osób
2. 2.00 K12 BISKUPSKA, Małgorzata przekroczony limit punktujących osób
3. 2.00 K12 BREKSA, Blanka przekroczony limit punktujących osób
4. 2.00 M12 URYGA, Artur przekroczony limit punktujących osób
5. 2.00 M14 PUŁCZYŃSKI, Jeremi przekroczony limit punktujących osób
6. 2.00 M55 FORYSTEK, Józef przekroczony limit punktujących osób
7. 1.00 M12 ZASADZKI, Tymoteusz przekroczony limit punktujących osób
8. 2.00 M70 KRUCZEK, Stanisław >75% straty do lidera

R1-Klasyk

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 20.00 K18 SEREDA, Olha
2. 17.00 K20 SŁOŃSKA, Zofia
3. 15.40 M18_kadra Wójcik Paweł
4. 14.67 K18_kadra Kurtycz Natalia
5. 13.50 K14_kadra Biskupska Julia
6. 13.50 K14_kadra Olejnik Jaśmina
7. 13.00 K18 LAMPARSKA, Maja
8. 12.00 K21 TOPÓR, Magdalena
9. 12.00 M18 ŻESŁAWSKI, Mateusz
10. 10.80 K16_kadra Słońska Antonina
11. 10.00 M18 BUBLIK, Piotr
12. 9.00 M18 ŻESŁAWSKI, Jakub
13. 8.00 K10 WALAŚ, Emilia
14. 8.00 K40 KARNIA-BISKUPSKA, Anna
15. 6.00 K10 BISKUPSKA, Maria
16. 6.00 K14 OLIINYK, Yelyzaveta
17. 6.00 K40 KOSIŃSKA, Zofia
18. 6.00 M16 PISAREK, Kordian
19. 5.00 K10 OLIINYK, Arina
20. 5.00 K21 WICHA, Małgorzata
21. 5.00 K35 GAWRON, Katarzyna
22. 5.00 M60 DYZIO, Włodzimierz
23. 5.00 M70 KRUCZEK, Stanisław
24. 2.00 K12 BISKUPSKA, Małgorzata
25. 2.00 M12 ZASADZKI, Tymoteusz
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz
1. 1.00 K12 DEPTA, Helena przekroczony limit punktujących osób
2. 1.00 M14 PUŁCZYŃSKI, Jeremi przekroczony limit punktujących osób
3. 1.00 M55 FORYSTEK, Józef przekroczony limit punktujących osób
4. 2.00 K50 BUGAJ, Teresa >75% straty do lidera
5. 1.00 M12 URYGA, Artur >75% straty do lidera

R1-Sztafeta

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 35.00 M18 WKS Wawel Kraków 1
2. 15.00 K21 WKS Wawel Kraków
3. 15.00 M175 WKS Wawel Kraków
4. 12.00 K140 WKS Wawel Kraków
5. 10.00 M14 WKS Wawel Kraków
6. 6.00 K105 WKS Wawel Kraków 1
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz
1. 3.00 K12 WKS Wawel Kraków >75% straty do lidera

UNTS, Warszawa

R1-Sprint

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 25.00 K21 BABYCH, Olena
2. 16.00 M21 BEDNARSKI, Jan
3. 15.40 M18_kadra Wołek Stanisław
4. 15.40 M18_kadra Wójtowicz Krzysztof
5. 15.00 K16 CHABIERA, Filomena
6. 14.00 K21 POLISHCHUK, Mariya
7. 14.00 M21 BABYCH, Serhiy
8. 12.00 K21 BALAS, Anna
9. 12.00 M21 PRYJMA, Fryderyk
10. 10.80 K16_kadra Antonina Mianowska
11. 10.00 K45 BIOLIK, Agnieszka
12. 9.00 K21 FORTUNIAK, Weronika
13. 9.00 M21 BALAS, Maksym
14. 8.00 K50 WOŁEK, Ewa
15. 8.00 M12 SOBOLIVSKYI, Makar
16. 7.00 M21 RULKA, Miron
17. 7.00 M50 STASZAK, Artur
18. 6.00 K50 WOŁOWCZYK, Mariola
19. 6.00 M55 WOŁOWCZYK, Marek
20. 5.00 M35 LESISZ, Kamil
21. 4.00 K18 GENDEK, Marta
22. 4.00 K21 PARFIANOWICZ, Zuzanna
23. 4.00 K45 MIANOWSKA, Dorota
24. 3.00 M21 MICHALAK, Kacper
25. 2.00 M50 MICHALAK, Tomasz
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz
1. 1.00 K12 WÓJTOWICZ, Hanna przekroczony limit punktujących osób
2. 1.00 K14 SAŁACKA, Joanna przekroczony limit punktujących osób
3. 1.00 K45 WÓJTOWICZ, Katarzyna przekroczony limit punktujących osób
4. 1.00 K55 WOŁEK, Małgorzata przekroczony limit punktujących osób
5. 1.00 M55 WOŁEK, Andrzej przekroczony limit punktujących osób

R1-Klasyk

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 18.00 K21 FORTUNIAK, Weronika
2. 16.00 K21 POLISHCHUK, Mariya
3. 15.40 M18_kadra Wołek Stanisław
4. 15.40 M18_kadra Wójtowicz Krzysztof
5. 14.00 M21 PARFIANOWICZ, Piotr
6. 10.80 K16_kadra Antonina Mianowska
7. 9.00 K50 WOŁEK, Ewa
8. 9.00 M65 PARFIANOWICZ, Ludomir
9. 8.00 K16 CHABIERA, Filomena
10. 8.00 K21 BABYCH, Olena
11. 8.00 M50 STASZAK, Artur
12. 6.00 M21 BABYCH, Serhiy
13. 6.00 M55 WOŁOWCZYK, Marek
14. 5.00 K21 BALAS, Anna
15. 5.00 K45 BIOLIK, Agnieszka
16. 5.00 K50 WOŁOWCZYK, Mariola
17. 5.00 M35 LESISZ, Kamil
18. 5.00 M50 MICHALAK, Tomasz
19. 3.00 K21 MIANOWSKA, Julia
20. 3.00 M21 BALAS, Maksym
21. 3.00 M21 MICHALAK, Kacper
22. 3.00 M21 RULKA, Miron
23. 3.00 M45 BIOLIK, Grzegorz
24. 2.00 K45 MIANOWSKA, Dorota
25. 2.00 K55 PARFIANOWICZ, Joanna
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz
1. 2.00 M55 WOŁEK, Andrzej przekroczony limit punktujących osób
2. 1.00 K12 WÓJTOWICZ, Hanna przekroczony limit punktujących osób
3. 1.00 K55 WOŁEK, Małgorzata przekroczony limit punktujących osób
4. 4.00 K18 GENDEK, Marta >75% straty do lidera
5. 1.00 M12 GAJDA, Szczepan >75% straty do lidera

R1-Sztafeta

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 25.00 K21 UNTS Warszawa
2. 25.00 M21 UNTS Warszawa 1
3. 15.00 K140 UNTS Warszawa
4. 12.00 K21 UNTS Warszawa
5. 10.00 M12 UNTS Warszawa
6. 10.00 M140 UNTS Warszawa
7. 3.00 K105 UNTS Warszawa
8. 3.00 M140 UNTS Warszawa
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

UKS Orientuś, Łódź

R1-Sprint

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 22.00 K21 OLEJNIK, Agata
2. 17.00 K20 GIELEC, Zuzanna
3. 15.00 M14_kadra Rzeńca Tomasz
4. 15.00 M20 SŁOMCZYŃSKI, Ignacy
5. 14.67 K18_kadra Gielec Julia
6. 14.67 K18_kadra Wojczyk Marta
7. 13.00 K18 KOMOROWSKA, Marta
8. 13.00 K20 DOREŃ, Wiktoria
9. 10.00 M14 TRZECIAK, Antoni
10. 8.00 K16 RAWECKA, Zofia
11. 8.00 M14 CIUPA, Jan
12. 6.00 M20 NOWAK, Michał
13. 5.00 M20 BARTOS, Zbigniew
14. 5.00 M45 SIUDEK, Konrad
15. 4.00 K20 SIUDEK, Agnieszka
16. 4.00 M55 ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof
17. 3.00 K21 EWIAK - PASZYŃSKA, Alicja
18. 3.00 M21 PODZIŃSKI, Rafał
19. 3.00 M21 RZEŃCA, Krzysztof
20. 3.00 M55 MŁYNARCZYK, Piotr
21. 1.00 K16 NOWAK, Hanna
22. 1.00 K35 KOMSA, Małgorzata
23. 1.00 M35 CHMIELECKI, Piotr
24. 1.00 M65 PASZYŃSKI, Józef
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz
1. 4.00 M10 CIUPA, Wojciech >75% straty do lidera

R1-Klasyk

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 20.00 K21 OLEJNIK, Agata
2. 15.00 K20 DOREŃ, Wiktoria
3. 15.00 M14_kadra Rzeńca Tomasz
4. 14.67 K18_kadra Gielec Julia
5. 14.67 K18_kadra Wojczyk Marta
6. 13.00 M20 SŁOMCZYŃSKI, Ignacy
7. 12.00 K20 GIELEC, Zuzanna
8. 12.00 M20 PACHNIK, Stanisław
9. 9.00 K18 KOMOROWSKA, Marta
10. 9.00 K35 EWIAK - PASZYŃSKA, Alicja
11. 8.00 M14 TRZECIAK, Antoni
12. 7.00 M21 PASZYŃSKI, Piotr
13. 6.00 M14 GRZYMKIEWICZ, Mateusz
14. 6.00 M20 BARTOS, Zbigniew
15. 5.00 M10 CIUPA, Wojciech
16. 5.00 M55 ZIÓŁKIEWICZ, Krzysztof
17. 4.00 K14 WOJCZYK, Zofia
18. 4.00 K21 NIKITCZENKO, Natasza
19. 4.00 M20 NOWAK, Michał
20. 4.00 M21 CHARUBA, Łukasz
21. 4.00 M55 MŁYNARCZYK, Piotr
22. 3.00 K35 GRZYMKIEWICZ, Liliana
23. 2.00 K16 RAWECKA, Zofia
24. 2.00 K40 MOROZ-GOŁACKA, Katarzyna
25. 1.00 K16 NOWAK, Hanna
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Sztafeta

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 35.00 K21 UKS Orientuś Łódź 1
2. 25.00 M14 UKS Orientuś Łódź 1
3. 20.00 K16 UKS Orientuś Łódź
4. 20.00 M21 UKS Orientuś Łódź 1
5. 12.00 M175 UKS Orientuś Łódź
6. 5.00 M21 UKS Orientuś Łódź 2
7. 3.00 K105 UKS Orientuś Łódź
8. 2.00 M105 UKS Orientuś Łódź 2
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

UKS Azymut, Pabianice

R1-Sprint

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 20.00 K20 KREMPIŃSKA, Julia
2. 11.00 M20 SZTRANEK, Jan
3. 10.80 M16_kadra Krempiński Franciszek
4. 10.00 K35 PABICH, Maria
5. 10.00 M12 WIŚNIEWSKI, Adam
6. 9.00 K16 KOZUŃ, Marika
7. 8.00 M21 PABICH, Mariusz
8. 6.00 K20 GROCHOWALSKA, Alicja
9. 6.00 K35 BINIECKA, Małgorzata
10. 5.00 K45 KONC, Katarzyna
11. 3.00 M35 ŁUBIS, Michał
12. 2.00 K12 PABICH, Hanna
13. 2.00 K16 MŁYNARCZYK, Kaja
14. 2.00 K35 MAZUR, Katarzyna
15. 2.00 M45 KREMPIŃSKI, Piotr
16. 1.00 K12 LORENC, Sara
17. 1.00 M14 KRAWCZYK, Piotr
18. 1.00 M14 ŁUBISZ, Łukasz
19. 0.50 M16 ŁĄCKI, Jakub
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz
1. 4.00 K10 MAZUR, Marta >75% straty do lidera

R1-Klasyk

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 18.00 M21 PABICH, Mariusz
2. 12.00 M16 WESOŁOWSKI, Oskar
3. 11.00 K20 KREMPIŃSKA, Julia
4. 11.00 M20 SZTRANEK, Jan
5. 10.80 M16_kadra Krempiński Franciszek
6. 10.00 K21 PABICH, Maria
7. 9.00 M16 SZTRANEK, Maciej
8. 8.00 K45 KONC, Katarzyna
9. 8.00 M12 WIŚNIEWSKI, Adam
10. 7.00 K16 KOZUŃ, Marika
11. 7.00 K35 BINIECKA, Małgorzata
12. 6.00 K12 PABICH, Hanna
13. 6.00 M35 ŁUBIS, Michał
14. 5.00 K16 MŁYNARCZYK, Kaja
15. 2.50 M40 TKACZUK, Tomasz
16. 2.00 M14 KRAWCZYK, Piotr
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz
1. 4.00 K10 MAZUR, Marta >75% straty do lidera

R1-Sztafeta

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 30.00 M16 UKS Azymut Pabianice
2. 16.00 M16 UKS Azymut Pabianice
3. 12.00 M12 UKS Azymut Pabianice
4. 10.00 K105 UKS Azymut Pabianice
5. 10.00 M21 UKS Azymut Pabianice
6. 6.00 M14 UKS Azymut Pabianice
7. 5.00 K21 UKS Azymut Pabianice
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

UMKS, Kwidzyn

R1-Sprint

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 15.40 M18_kadra Muller Wiktor
2. 14.67 K18_kadra Muller Iga
3. 14.67 K18_kadra Perfikowska Hanna
4. 10.00 K10 WEJTKO, Paula
5. 10.00 K12 SZAFAREWICZ, Katarzyna
6. 9.00 K45 ROSZAK, Maja
7. 7.00 K10 MARCINIAK, Alicja
8. 7.00 M65 MĄDRZYŃSKI, Zbigniew
9. 5.00 K18 RYGIELSKA, Kinga
10. 5.00 M16 ZAREMBA, Adam
11. 4.00 M12 JĘDRAS, Jakub
12. 4.00 M40 JĘDRAS, Przemysław
13. 3.50 K12 MARCINIAK, Klaudia
14. 3.00 M12 DROŃ, Wojciech
15. 2.00 K14 SANDOMIERSKA, Iga
16. 2.00 M16 RYGIELSKI, Wiktor
17. 2.00 M75 POKORA, Edward
18. 1.00 K12 ROMBEL, Gabriela
19. 1.00 M14 RUBAJ, Konrad
20. 1.00 M16 PERFIKOWSKI, Paweł
21. 0.50 M16 DROŃ, Wiktor
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz
1. 4.00 M10 SAGRERA, Brunon >75% straty do lidera
2. 3.00 M10 SAGRERA, Leon >75% straty do lidera

R1-Klasyk

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 15.40 M18_kadra Muller Wiktor
2. 14.67 K18_kadra Muller Iga
3. 14.67 K18_kadra Perfikowska Hanna
4. 10.00 K10 MARCINIAK, Alicja
5. 10.00 K12 SZAFAREWICZ, Katarzyna
6. 8.00 M40 JĘDRAS, Przemysław
7. 7.00 K10 WEJTKO, Paula
8. 7.00 K12 MARCINIAK, Klaudia
9. 7.00 K45 ROSZAK, Maja
10. 7.00 M65 MĄDRZYŃSKI, Zbigniew
11. 4.00 K14 SANDOMIERSKA, Iga
12. 4.00 M14 RUBAJ, Konrad
13. 4.00 M16 DROŃ, Wiktor
14. 4.00 M75 POKORA, Edward
15. 3.00 K12 ROMBEL, Gabriela
16. 3.00 M16 PERFIKOWSKI, Paweł
17. 2.00 M16 RYGIELSKI, Wiktor
18. 1.00 M12 DROŃ, Wojciech
19. 1.00 M12 JĘDRAS, Jakub
20. 1.00 M35 FROM, Piotr
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz
1. 4.00 M10 SAGRERA, Leon >75% straty do lidera
2. 2.00 M10 SAGRERA, Brunon >75% straty do lidera

R1-Sztafeta

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 12.00 K12 UMKS Kwidzyn
2. 10.00 M16 UMKS Kwidzyn
3. 10.00 M175 UMKS Kwidzyn
4. 8.00 M12 UMKS Kwidzyn
5. 2.00 M105 UMKS Kwidzyn
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz
1. 5.00 K12 UMKS Kwidzyn >75% straty do lidera

UKS Siódemka, Rumia

R1-Sprint

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 13.00 M20 NOWAK, Grzegorz
2. 10.00 K14 PORZYCZ, Małgorzata
3. 9.00 M45 NOWAK, Jacek
4. 8.00 K35 PORZYCZ, Agnieszka
5. 8.00 M35 KOŻYCZKOWSKI, Edward
6. 7.00 K45 NOWAK, Beata
7. 5.50 M21 NIEWIEDZIAŁA, Robert
8. 5.00 K12 ROMAN, Antonia
9. 5.00 K21 KONKOL-KLIMCZAK, Wioletta
10. 4.00 K21 DAWIDOWSKA, Natalia
11. 4.00 M18 BIELECKI, Michał
12. 3.00 M45 PORZYCZ, Janusz
13. 2.00 K14 KLIMCZAK, Olimpia
14. 2.00 K16 NOWAK, Anna
15. 1.00 K12 KOŻYCZKOWSKA, Anna
16. 1.00 K14 BIELECKA, Marta
17. 1.00 M14 MOTAŁA, Piotr
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Klasyk

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 15.00 K14 PORZYCZ, Małgorzata
2. 10.00 K35 KONKOL-KLIMCZAK, Wioletta
3. 10.00 K45 NOWAK, Beata
4. 10.00 M40 RICHERT, Marcin
5. 10.00 M45 NOWAK, Jacek
6. 9.00 M20 NOWAK, Grzegorz
7. 8.00 M21 NIEWIEDZIAŁA, Robert
8. 7.00 M45 PORZYCZ, Janusz
9. 6.00 K35 PORZYCZ, Agnieszka
10. 6.00 M60 MOTAŁA, Michał
11. 3.00 K16 NOWAK, Anna
12. 3.00 K21 BIELECKA, Aleksandra
13. 3.00 K21 DAWIDOWSKA, Natalia
14. 3.00 M14 MOTAŁA, Piotr
15. 2.50 M40 SUCHENIA, Piotr
16. 2.00 K12 ROMAN, Antonia
17. 2.00 M14 KREFFT, Adam
18. 1.00 K14 SĄDEJ, Zofia
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Sztafeta

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 25.00 K14 UKS Siódemka Rumia
2. 15.00 K105 UKS Siódemka Rumia
3. 15.00 M105 UKS Siódemka Rumia
4. 15.00 M21 UKS Siódemka Rumia
5. 10.00 K14 UKS Siódemka Rumia
6. 6.00 M140 UKS Siódemka Rumia
7. 6.00 M16 UKS Siódemka Rumia
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

KOS BnO, Szczecin

R1-Sprint

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 20.00 M20 KULA, Mateusz
2. 12.00 K16 KULA, Maja
3. 10.80 K16_kadra Mikuła Daria
4. 10.80 K16_kadra Mikuła Iga
5. 10.00 M10 BALABANOV, Mikhail
6. 9.00 M16 KOCIUBA, Kajetan
7. 8.00 M18 BALABANOV, Gleb
8. 7.50 M55 PŁYTNIK, Stanisław
9. 7.00 K40 BALABANOVA, Irina
10. 7.00 M16 KOTKOWIAK, Bartosz
11. 4.00 M70 WOLLENBERG, Bernd
12. 4.00 M75 WOŁOCHOWICZ, Władysław
13. 1.00 K14 IWANOWSKA, Michalina
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Klasyk

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 15.00 M20 KULA, Mateusz
2. 11.00 M18 BALABANOV, Gleb
3. 10.80 K16_kadra Mikuła Daria
4. 10.80 K16_kadra Mikuła Iga
5. 10.00 K16 KULA, Maja
6. 10.00 K40 BALABANOVA, Irina
7. 10.00 M16 KOCIUBA, Kajetan
8. 8.00 M10 BALABANOV, Mikhail
9. 5.00 M75 WOŁOCHOWICZ, Władysław
10. 3.00 M16 KOZIAK, Michał
11. 3.00 M55 PŁYTNIK, Stanisław
12. 2.00 M16 RUSINEK, Wojciech
13. 1.00 M16 KOTKOWIAK, Bartosz
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz
1. 1.00 M70 WOLLENBERG, Bernd >75% straty do lidera

R1-Sztafeta

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 25.00 M16 KOS BnO Szczecin
2. 7.00 M21 KOS BnO Szczecin
3. 2.00 M16 KOS BnO Szczecin
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

PKO Harpagan, Gdańsk

R1-Sprint

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 12.00 K14 ROKITA, Antonina
2. 10.80 M16_kadra Drapella Stanisław
3. 9.00 K40 BARANOWSKA-TRZASKO, Aleksand
4. 5.00 K21 GRUCHALA, Natalia
5. 4.00 K35 LESISZ, Agata
6. 4.00 M14 LEMAŃCZYK, Witold
7. 4.00 M35 MUZIOŁ, Łukasz
8. 4.00 M65 ŚWIERCZYŃSKI, Bogdan
9. 3.00 K14 TRZASKO, Alicja
10. 3.00 K16 DARGACZ, Paulina
11. 3.00 K21 BUGAJ, Katarzyna
12. 3.00 M14 SIKORA, Dawid
13. 2.00 M40 SIKORA, Roger
14. 2.00 M65 GACKOWSKI, Bogdan
15. 1.00 K12 KACZYŃSKA, Amelia
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Klasyk

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 15.00 K16 DARGACZ, Paulina
2. 14.00 K21 BARANOWSKA-TRZASKO, A
3. 10.80 M16_kadra Drapella Stanisław
4. 9.00 M14 LEMAŃCZYK, Witold
5. 8.00 K14 ROKITA, Antonina
6. 7.00 K21 GRUCHALA, Natalia
7. 5.00 K18 FLANCZEWSKA, Maja
8. 5.00 M21 PIOTROWSKI, Radosław
9. 4.00 M16 KOZEL, Mikołaj
10. 4.00 M21 HEWELT, Maciej
11. 4.00 M35 KACZYŃSKI, Piotr
12. 3.00 K21 BUGAJ, Katarzyna
13. 3.00 M65 ŚWIERCZYŃSKI, Bogdan
14. 2.00 M14 SIKORA, Dawid
15. 2.00 M35 MUZIOŁ, Łukasz
16. 1.00 K12 KACZYŃSKA, Amelia
17. 1.00 K14 ZĘBALA, Martyna
18. 1.00 M65 GACKOWSKI, Bogdan
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz
1. 4.00 M18 SEMPRYKH, Andrian >75% straty do lidera

R1-Sztafeta

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 20.00 K21 Klub Harpagan
2. 13.00 M16 Klub Harpagan
3. 8.00 M175 Klub Harpagan
4. 3.00 M105 Klub Harpagan
5. 2.00 K105 Klub Harpagan
6. 2.00 K14 Klub Harpagan
7. 2.00 M14 Klub Harpagan
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

UKS Traper, Złocieniec

R1-Sprint

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 15.00 K14 WŁODARCZYK, Wiktoria
2. 10.00 K16 BOREK, Alicja
3. 9.00 K18 URBAN, Aneta
4. 8.00 K14 DUDA, Kornelia
5. 8.00 K40 BOREK, Monika
6. 7.00 K14 MOTYLIŃSKA, Anastazja
7. 7.00 M10 SZULC, Adam
8. 3.00 K18 SZCZURKO, Paulina
9. 1.00 M12 SZYMANOWSKI, Natan
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz
1. 6.00 M10 SZUTKO, Aleksander >75% straty do lidera
2. 5.00 M10 BOREK, Adam >75% straty do lidera
3. 1.00 M12 DUDA, Łukasz >75% straty do lidera

R1-Klasyk

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 12.00 K14 WŁODARCZYK, Wiktoria
2. 10.00 K18 URBAN, Aneta
3. 9.00 M45 FIEDOROWICZ, Szczepan
4. 7.00 K14 DUDA, Kornelia
5. 7.00 M10 SZUTKO, Aleksander
6. 6.00 M10 BOREK, Adam
7. 5.00 K40 BOREK, Monika
8. 4.00 K18 SZCZURKO, Paulina
9. 3.00 K16 BOREK, Alicja
10. 2.00 K14 SZYDŁOWSKA, Magdalena
11. 2.00 M12 DUDA, Łukasz
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz
1. 4.00 M10 SZULC, Adam >75% straty do lidera
2. 1.00 M12 SZYMANOWSKI, Natan >75% straty do lidera

R1-Sztafeta

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 30.00 K18 UKS Traper
2. 15.00 K14 UKS Traper
3. 12.00 K14 UKS Traper
4. 6.00 M12 UKS Traper
5. 3.00 M105 UKS Traper
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

UKS OSiR, Góra Kalwaria

R1-Sprint

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 20.00 M18 TYWONEK, Jan
2. 15.00 M18 GÓRSKI, Patryk
3. 11.00 K18 POWICHROWSKA, Ilona
4. 9.50 M18 SOBIEPANEK, Maksymilian
5. 7.00 K16 DZWONKOWSKA, Paulina
6. 7.00 M18 DĄBROWSKI, Karol
7. 3.00 M14 WASILEWSKI, Antoni
8. 1.00 K16 KASPRZYK, Marta
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz
1. 3.00 M10 SOBIEPANEK, Marcel >75% straty do lidera

R1-Klasyk

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 15.00 K18 POWICHROWSKA, Ilona
2. 15.00 M18 DĄBROWSKI, Karol
3. 13.00 M18 GÓRSKI, Patryk
4. 7.00 M18 SOBIEPANEK, Maksymilian
5. 6.00 K16 DZWONKOWSKA, Paulina
6. 4.00 M18 TYWONEK, Jan
7. 3.00 M12 GÓRSKI, Seweryn
8. 3.00 M14 WASILEWSKI, Antoni
9. 1.00 K16 KASPRZYK, Marta
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz
1. 3.00 M10 SOBIEPANEK, Marcel >75% straty do lidera

R1-Sztafeta

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 30.00 M18 UKS OSiR Góra Kalwaria
2. 25.00 K16 UKS OSiR Góra Kalwaria
3. 4.00 M14 UKS OSiR Góra Kalwaria
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

UKS Azymut 45, Gdynia

R1-Sprint

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 15.00 M16 CEPURDEJ, Władysław
2. 12.00 K18 CEPURDEJ, Katarzyna
3. 11.00 K20 PESTA, Anna
4. 10.00 M35 WENSŁAW, Mateusz
5. 8.00 K20 CEPURDEJ, Nina
6. 7.00 K35 RASCZUPKINA, Nina
7. 5.50 M21 BYRCZEK, Jan
8. 5.00 K16 UKLEJA, Patrycja
9. 5.00 K50 WITKOWSKA, Izabela
10. 4.00 M14 UKLEJA, Krzysztof
11. 3.00 K40 UKLEJA, Ewa
12. 3.00 M21 PETERSBURSKI, Krystian
13. 2.00 M60 CEPURDEJ, Oleksandr
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Klasyk

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 17.00 K18 CEPURDEJ, Katarzyna
2. 10.00 K20 PESTA, Anna
3. 10.00 M14 UKLEJA, Krzysztof
4. 10.00 M35 WENSŁAW, Mateusz
5. 9.00 K16 UKLEJA, Patrycja
6. 8.00 K20 CEPURDEJ, Nina
7. 8.00 K50 WITKOWSKA, Izabela
8. 4.00 K40 UKLEJA, Ewa
9. 4.00 M50 WITKOWSKI, Adam
10. 3.00 M21 BYRCZEK, Jan
11. 2.00 M60 CEPURDEJ, Oleksandr
12. 1.00 K35 RASCZUPKINA, Nina
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Sztafeta

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 10.00 K21 UKS Azymut 45
2. 5.00 K105 UKS Azymut 45
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

MKS Paulinum, Jelenia Góra

R1-Sprint

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 20.00 M21 DZIOBA, Mateusz
2. 10.00 M21 DRĄGOWSKI, Kuba
3. 8.00 M10 GÓRSKI, Krzesimir
4. 7.00 M45 JOŃCZY, Daniel
5. 6.00 M14 JOŃCZY, Michał
6. 5.00 M14 ŁADOMIRSKI, Szymon
7. 4.00 M21 KALATA, Michał
8. 2.00 K45 WŁODARCZYK, Anna Maria
9. 1.00 K12 ŁADOMIRSKA, Maja
10. 1.00 K16 DURKA, Martyna
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Klasyk

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 12.00 M21 DZIOBA, Mateusz
2. 10.00 M10 GÓRSKI, Krzesimir
3. 10.00 M21 DRĄGOWSKI, Kuba
4. 9.00 M21 KALATA, Michał
5. 5.00 M14 JOŃCZY, Michał
6. 4.00 K12 ŁADOMIRSKA, Maja
7. 4.00 M14 ŁADOMIRSKI, Szymon
8. 3.00 K45 WŁODARCZYK, Anna Maria
9. 1.00 K16 DURKA, Martyna
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Sztafeta

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 35.00 M21 MKS Paulinum Jelenia G
2. 16.00 K16 MKS Paulinum Jelenia G
3. 12.00 M14 MKS Paulinum Jelenia G
4. 2.00 M140 MKS Paulinum Jelenia G
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

HKS Azymut, Mochy

R1-Sprint

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 9.00 K50 NOWAK, Barbara
2. 6.00 K16 SZMYT, Aleksandra
3. 5.00 K10 GORZELNIAK, Maja
4. 5.00 M12 NIEDZIELSKI, Mikołaj
5. 4.00 K14 KAŹMIERCZAK, Magdalena
6. 4.00 K14 MIŚ, Milena
7. 4.00 M12 FRANC, Julian Emilian
8. 4.00 M45 SZMYT, Łukasz
9. 3.50 K12 BOHNE, Amelia
10. 3.00 M12 WYRWA, Fabian
11. 2.00 M16 WYRWA, Tobiasz
12. 2.00 M35 GORZELNIAK, Karol
13. 1.00 K12 SEWERYN, Weronika
14. 1.00 K16 KLECHA, Weronika
15. 1.00 M12 MŁYNKOWIAK, Fabian
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Klasyk

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 10.00 K14 MIŚ, Milena
2. 9.00 K14 KAŹMIERCZAK, Magdalena
3. 7.00 M12 NIEDZIELSKI, Mikołaj
4. 6.00 M12 WYRWA, Fabian
5. 4.00 K50 NOWAK, Barbara
6. 4.00 M12 FRANC, Julian Emilian
7. 2.00 K14 PATEREK, Hanna
8. 2.00 K16 MUREK, Emilia
9. 2.00 K16 SZMYT, Aleksandra
10. 2.00 M12 MŁYNKOWIAK, Fabian
11. 2.00 M45 SZMYT, Łukasz
12. 1.00 K12 GORZELNIAK, Zofia
13. 1.00 K16 HAJDUK, Maria
14. 1.00 M16 WYRWA, Tobiasz
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz
1. 4.00 K10 GORZELNIAK, Maja >75% straty do lidera
2. 3.00 M10 DOBRZYŃSKI, Joachim >75% straty do lidera

R1-Sztafeta

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 30.00 K16 HKS Azymut Mochy
2. 15.00 M12 HKS Azymut Mochy
3. 13.00 K16 HKS Azymut Mochy
4. 8.00 K12 HKS Azymut Mochy
5. 6.00 M105 HKS Azymut Mochy
6. 2.00 M140 HKS Azymut Mochy
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

Team 360 stopni, Warszawa

R1-Sprint

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 10.00 K50 GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna
2. 9.00 K35 ŚLIWCZYŃSKA, Ilona
3. 9.00 M55 URBANIAK, Krzysztof
4. 8.00 M40 MIODUSZEWSKI, Mateusz
5. 8.00 M45 BŁACHUT, Igor
6. 4.00 K40 SZEWCZYKOWSKA, Anna
7. 3.00 K21 LISEWSKA, Agnieszka
8. 3.00 K35 JESIONKIEWICZ, Madga
9. 3.00 K60 KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna
10. 2.00 K40 WIGIER, Klara
11. 2.00 K50 TRYKOZKO, Urszula
12. 2.00 M12 SZEWCZYKOWSKI, Rafał
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Klasyk

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 10.00 K50 GÓRNICKA-ANTONOWICZ, Anna
2. 9.00 K40 WIGIER, Klara
3. 9.00 M55 URBANIAK, Krzysztof
4. 8.00 K35 ŚLIWCZYŃSKA, Ilona
5. 7.00 K40 SZEWCZYKOWSKA, Anna
6. 6.00 M45 BŁACHUT, Igor
7. 4.00 K35 JESIONKIEWICZ, Madga
8. 4.00 M12 SZEWCZYKOWSKI, Rafał
9. 2.00 K12 BENESZ, Olga
10. 1.00 K12 GROMADZKA, Lena
11. 1.00 K60 KAMIŃSKA-SOCHA, Hanna
12. 1.00 M16 MIODUSZEWSKI, Władysław
13. 1.00 M45 WALUGA, Ireneusz
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Sztafeta

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 12.00 M140 Team 360
2. 10.00 K12 Team 360
3. 10.00 K140 Team 360
4. 10.00 M105 Team 360
5. 8.00 K105 Team 360
6. 2.00 K105 Team 360 2
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz
1. 5.00 M12 Team 360 >75% straty do lidera

KS Hades, Poznań

R1-Sprint

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 12.00 K20 FILIPIAK, Adrianna
2. 9.00 M50 NOWAK, Remigiusz
3. 8.00 K45 BULTROWICZ, Agnieszka
4. 6.00 K12 PANCHENKO, Ivanna
5. 6.00 K45 PATEREK, Honorata
6. 5.00 M55 KLASA, Tomasz
7. 4.00 M16 ZIELIŃSKI, Tomasz
8. 3.00 K12 ZAMIARA, Gabriela
9. 3.00 K45 SYVORONOVA DANKOVA, Olga
10. 2.00 K16 PANCHENKO, Daniela
11. 2.00 M12 BULTROWICZ, Franciszek
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Klasyk

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 13.00 K20 FILIPIAK, Adrianna
2. 12.00 K16 PANCHENKO, Daniela
3. 10.00 M50 NOWAK, Remigiusz
4. 9.00 K45 PATEREK, Honorata
5. 8.00 M55 KLASA, Tomasz
6. 6.00 K45 SYVORONOVA DANKOVA, Olga
7. 4.00 K12 PANCHENKO, Ivanna
8. 3.00 M12 BULTROWICZ, Franciszek
9. 2.00 K35 KURIATNYK, Natalia
10. 1.00 K45 BULTROWICZ, Agnieszka
11. 1.00 M12 PIOTROWSKI, Patryk
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Sztafeta

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 12.00 K105 KS Hades
2. 7.00 K21 KS Hades
3. 6.00 K12 KS Hades
4. 4.00 M16 KS Hades
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

LKS Górzanka, Nawojowa Góra

R1-Sprint

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 14.67 K18_kadra Pudełek Jowita
2. 10.00 K18 SKORUPA, Maja
3. 7.00 M20 PUDEŁEK, Błażej
4. 6.00 M50 SKORUPA, Mariusz
5. 4.00 M50 PUDEŁEK, Paweł
6. 3.00 M16 STOLAREK, Piotr
7. 3.00 M50 DZIK, Mirosław
8. 3.00 M65 KRET, Jacek
9. 3.00 M75 BLIMKE, Roman
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Klasyk

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 14.67 K18_kadra Pudełek Jowita
2. 11.00 K18 SKORUPA, Maja
3. 7.00 M16 STOLAREK, Piotr
4. 7.00 M20 PUDEŁEK, Błażej
5. 7.00 M50 SKORUPA, Mariusz
6. 7.00 M55 MONIAK, Andrzej
7. 6.00 M65 POŹNIAK, Szymon
8. 5.00 M65 KRET, Jacek
9. 2.00 M75 BLIMKE, Roman
10. 1.00 K12 DZIK, Zofia
11. 1.00 M50 PUDEŁEK, Paweł
12. 1.00 M75 WRONICZ, Zygmunt
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz
1. 7.00 K20 MONIAK, Zofia >75% straty do lidera

R1-Sztafeta

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 8.00 M140 Górzanka Nawojowa Góra
2. 5.00 M175 Górzanka Nawojowa Góra
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

KS Kościelec, Chrzanów

R1-Sprint

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 15.00 M14 CHODLEWSKI, Antoni
2. 7.00 K12 WALA, Małgorzata
3. 4.00 K12 HEBDA, Julia
4. 4.00 K16 PODGÓRSKA, Marta
5. 3.00 M60 KRYJOMSKI, Jerzy
6. 2.00 K14 GROCHAL, Nina
7. 1.00 K12 RYCHŁOWSKA, Julia
8. 1.00 K14 PODGÓRSKA, Gabriela
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Klasyk

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 12.00 M14 CHODLEWSKI, Antoni
2. 8.00 K12 HEBDA, Julia
3. 4.00 K16 PODGÓRSKA, Marta
4. 4.00 M60 KRYJOMSKI, Jerzy
5. 3.00 K12 RYCHŁOWSKA, Julia
6. 2.00 K14 GROCHAL, Nina
7. 1.00 K12 WALA, Małgorzata
8. 1.00 K14 PODGÓRSKA, Gabriela
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Sztafeta

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 20.00 M16 KS Kościelec Chrzanów
2. 15.00 K12 KS Kościelec Chrzanów
3. 8.00 K14 KS Kościelec Chrzanów
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

KU AZS WAT, Warszawa

R1-Sprint

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 10.00 M40 ŁONIEWSKI, Grzegorz
2. 9.00 M35 SOKALSKI, Dariusz
3. 9.00 M40 KOCIUBA, Marek
4. 6.00 M40 SOKALSKI, Krzysztof
5. 5.00 M40 BARTNIK, Konrad
6. 1.00 K40 KOPYTKO, Małgorzata
7. 1.00 M40 KRZEMIŃSKI, Paweł
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Klasyk

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 9.00 M35 SOKALSKI, Dariusz
2. 9.00 M70 PARZEWSKI, Jerzy
3. 7.00 M40 BARTNIK, Konrad
4. 6.00 M40 KRZEMIŃSKI, Paweł
5. 5.00 M40 SOKALSKI, Krzysztof
6. 4.00 M40 KOCIUBA, Marek
7. 1.00 K40 KOPYTKO, Małgorzata
8. 1.00 M40 ŁONIEWSKI, Grzegorz
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Sztafeta

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 12.00 M105 KU AZS WAT Warszawa
2. 8.00 M105 KU AZS WAT Warszawa
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

UKS Kometa, Gliwice

R1-Sprint

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 17.00 K18 LEŚNIAK, Matylda
2. 12.00 M18 MARSZAŁEK, Patryk
3. 10.00 K20 POGODA, Kinga
4. 6.00 M12 MARSZAŁEK, Dawid
5. 5.00 K20 SOBEL, Natalia
6. 5.00 M70 WYSOCKI, Andrzej
7. 3.00 K16 ZHYLYK, Anna
8. 2.00 K60 WYSOCKA, Jolanta
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Klasyk

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 20.00 M18 MARSZAŁEK, Patryk
2. 5.00 M12 MARSZAŁEK, Dawid
3. 4.00 K45 MARSZAŁEK, Maria
4. 4.00 M70 WYSOCKI, Andrzej
5. 3.00 K60 WYSOCKA, Jolanta
6. 1.00 K12 JANAS, Agnieszka
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Sztafeta

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

MKS MOS, Wrocław

R1-Sprint

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 12.00 M14 KOCIUBA, Wiktor
2. 8.00 K12 WYSOCKA, Michalina
3. 3.00 K14 STANIEC, Julia
4. 2.00 M14 STEFAŃCZAK, Tymon
5. 2.00 M14 TOMALA, Maciej
6. 1.00 M12 NIEDBAŁ, Mikołaj
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Klasyk

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 15.00 M14 KOCIUBA, Wiktor
2. 5.00 K12 WYSOCKA, Michalina
3. 1.00 K14 STANIEC, Julia
4. 1.00 M14 TOMALA, Maciej
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz
1. 1.00 M12 NIEDBAŁ, Mikołaj >75% straty do lidera

R1-Sztafeta

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 20.00 K14 MKS Mos Wrocław
2. 15.00 M14 MKS Mos Wrocław
3. 4.00 K14 MKS Mos Wrocław
4. 4.00 M14 MKS Mos Wrocław
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

BKS Wataha, Warszawa

R1-Sprint

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 10.80 M16_kadra Maciejewski Bartłomiej
2. 9.00 M14 LENDZIOSZEK, Roman
3. 7.00 M14 TUFEKCIS, Leonidas
4. 7.00 M35 GALICZ, Karol
5. 4.00 M16 STOPCZYŃSKI, Bartosz
6. 2.00 M14 MAŚLANKA, Mateusz
7. 2.00 M16 PACHUCKI, Tymoteusz
8. 1.00 K70 GALICZ, Krystyna
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz
1. 1.00 M12 KUŹMA, Kacper >75% straty do lidera

R1-Klasyk

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 10.80 M16_kadra Maciejewski Bartłomiej
2. 8.00 M35 GALICZ, Karol
3. 7.00 M14 LENDZIOSZEK, Roman
4. 5.00 M16 STOPCZYŃSKI, Bartosz
5. 3.00 M35 MAGIER, Andrzej
6. 1.00 K70 GALICZ, Krystyna
7. 1.00 M14 MAŚLANKA, Mateusz
8. 1.00 M14 TUFEKCIS, Leonidas
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz
1. 1.00 M12 KUŹMA, Kacper >75% straty do lidera

R1-Sztafeta

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 8.00 M14 BKS Wataha Warszawa
2. 5.00 M105 BKS Wataha Warszawa
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

UKS Orientpark.pl, Iwiny

R1-Sprint

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 10.80 M16_kadra Pachnik Jędrzej
2. 9.00 K14 NIKOŁAJUK, Martyna
3. 7.00 M12 PACHNIK, Antoni
4. 6.00 K14 HETNAR, Oliwia
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Klasyk

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 10.80 M16_kadra Pachnik Jędrzej
2. 10.00 M12 PACHNIK, Antoni
3. 3.00 K14 HETNAR, Oliwia
4. 3.00 K14 NIKOŁAJUK, Martyna
5. 2.00 K16 NIKOŁAJUK, Maja
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Sztafeta

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 20.00 M14 UKS Orientpark.pl Iwin
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

UKS Azymut, Dębów

R1-Sprint

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 7.00 K18 KIEŁB, Patrycja
2. 7.00 K20 LEŚNICKA, Agnieszka
3. 6.00 K18 KIEŁB, Wiktoria
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Klasyk

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 12.00 K18 KIEŁB, Wiktoria
2. 8.00 K18 KIEŁB, Patrycja
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Sztafeta

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 35.00 K18 UKS Azymut Dębów
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

WKS Grunwald, Poznań

R1-Sprint

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 25.00 M21 OLEJNIK, Michał
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Klasyk

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 22.00 M21 OLEJNIK, Michał
2. 3.00 K55 HORNIK, Alicja
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Sztafeta

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

UKS Grom, Sokolniki

R1-Sprint

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 4.00 K18 KRZYŻOSTANEK, Partycja
2. 4.00 M18 HRYCIUK, Mikołaj
3. 2.00 K16 CEGIEŁKA, Milena
4. 1.00 M12 DOMAGAŁA, Konrad
5. 1.00 M45 KRZYŻOSTANEK, Jarosław
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Klasyk

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 7.00 K18 KRZYŻOSTANEK, Partycja
2. 6.00 M18 HRYCIUK, Mikołaj
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Sztafeta

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 20.00 M18 UKS Grom Sokolniki / W
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

UKS Arkady, Raszków

R1-Sprint

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 8.00 K18 DOBROŚ, Aleksandra
2. 2.00 K14 WAŚKO, Anna
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz
1. 1.00 M12 GOŚCINIAK, Kacper >75% straty do lidera

R1-Klasyk

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 6.00 K18 DOBROŚ, Aleksandra
2. 5.00 K14 UCIECHOWSKA, Oliwia
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Sztafeta

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 4.00 K14 UKS Arkady Raszków
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

KOS Warszawa

R1-Sprint

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 5.00 M65 KROCHMAL, Andrzej
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz
1. 1.00 M70 JANOWSKI, Konrad >75% straty do lidera

R1-Klasyk

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 8.00 M65 KROCHMAL, Andrzej
2. 3.00 M70 JANOWSKI, Konrad
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Sztafeta

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 6.00 M175 KOS Warszawa
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

KS Artemis, Wrocław

R1-Sprint

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 6.00 M65 PIETRUSIŃSKI, Marek
2. 6.00 M70 GLIŃSKI, Henryk
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Klasyk

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 6.00 M70 GLIŃSKI, Henryk
2. 4.00 M65 PIETRUSIŃSKI, Marek
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Sztafeta

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

MKS Skarmat, Toruń

R1-Sprint

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 7.00 M70 JAKIELASZEK, Ryszard
2. 4.00 M60 KLAWCZYŃSKI, Zbigniew
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Klasyk

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 8.00 M70 JAKIELASZEK, Ryszard
2. 3.00 M60 KLAWCZYŃSKI, Zbigniew
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Sztafeta

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

AZS UMCS, Lublin

R1-Sprint

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 6.00 M45 DOBROWOLSKI, Piotr
2. 1.00 M50 GORAL, Michał
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Klasyk

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 6.00 M50 GORAL, Michał
2. 3.00 M50 SZURYGA, Hubert
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Sztafeta

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

UKS GOK, Galewice

R1-Sprint

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 6.00 M16 NAROŻNY, Kacper
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Klasyk

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 8.00 M16 NAROŻNY, Kacper
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Sztafeta

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki

R1-Sprint

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 3.00 K21 SZRAMA, Zuzanna
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Klasyk

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 9.00 K21 SZRAMA, Zuzanna
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Sztafeta

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

UKS Energetyk, Dychów

R1-Sprint

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Klasyk

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 7.00 M70 MICHAŁEK, Janusz
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Sztafeta

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 3.00 M140 UKS ENERGETYK DYCHÓW
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

MUKS Junior, Ochędzyn

R1-Sprint

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 5.00 M18 ERTEL, Jacek
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Klasyk

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 5.00 M18 ERTEL, Jacek
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Sztafeta

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

UKS Reflex, Rybnik

R1-Sprint

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Klasyk

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 2.00 K14 KLIŚ, Weronika
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Sztafeta

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 6.00 K14 UKS Reflex Rybnik
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

UKS Sparta, Czyżowice

R1-Sprint

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 1.00 K60 CZERKAWSKA, Urszula
2. 1.00 M60 CZERKAWSKI, Wacław
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Klasyk

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 2.00 K60 CZERKAWSKA, Urszula
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz
1. 1.00 M60 CZERKAWSKI, Wacław >75% straty do lidera

R1-Sztafeta

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 3.00 M175 UKS Sparta / Indywidua
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

UKS Dąb, Leszno

R1-Sprint

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 4.00 K20 PIETROWSKA, Dobrochna
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Klasyk

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 2.00 M14 MIKOŁAJCZAK, Tymon
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Sztafeta

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

MKS Metalowiec, Łódź

R1-Sprint

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Klasyk

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 3.00 K40 WIKTORSKA, Andżelika
2. 2.00 M65 WIERCIŃSKI, Piotr
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Sztafeta

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

OK! Sport, Warszawa

R1-Sprint

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Klasyk

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 4.00 M45 SĘDŁAK, Krystian
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

R1-Sztafeta

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz

CX80 Kalisz

R1-Sprint

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz
1. 1.00 K50 NADERA, Agata >75% straty do lidera

R1-Klasyk

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
1. 2.00 M50 NADERA, Dariusz
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz
1. 1.00 K50 NADERA, Agata >75% straty do lidera

R1-Sztafeta

Powrót na górę

Zawodnicy punktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik
Zawodnicy niepunktujący
Lp. Punkty Kategoria Zawodnik Komentarz