Analiza matematyczna na Wydziale Nauk Ekonomicznych - rok akademicki 2008/09

Regulamin

1. Wykład prowadzony jest równolegle w dwóch terminach tj. w poniedziałki o godz. 8:00 (dr Krzysztof Barański) i 15:00 (dr Waldemar Pałuba) w auli A. Każdy student wybiera odpowiadający mu termin według własnego uznania.
  2. Uczestnictwo w ćwiczeniach jest obowiązkowe.
  3. Ocena końcowa z przedmiotu zależy od ilości punktów uzyskanych w ciągu roku na ćwiczeniach (max. 40 p.) oraz na egzaminie w sesji letniej (max. 60 p.). Punkty z ćwiczeń można uzyskać na kolokwiach (max. 32 p.) oraz za aktywność na ćwiczeniach (max. 8 p.).
  4. W ciągu roku akademickiego odbędą się cztery obowiązkowe wspólne dla całego roku kolokwia (terminy w semestrze zimowym: 25.XI.2008, 20.I.2009, w semestrze letnim: 24.III.2009, 19.V.2009, w godz. ćwiczeń). Za każde kolokwium można otrzymać max. 8 p. Punkty za aktywność przyznaje prowadzący ćwiczenia według własnej oceny.
  5. Aby zaliczyć ćwiczenia, trzeba mieć co najmniej 16 p. łącznie za kolokwia i aktywność. Stopnie z ćwiczeń wystawia prowadzący ćwiczenia według własnej oceny.
  6. Aby przystąpić do egzaminu czerwcowego, trzeba mieć zaliczone ćwiczenia. Egzamin jest pisemny i polega na rozwiązaniu pewnej ilości zadań z zakresu przerabianego na wykładzie i ćwiczeniach. Na egzaminie jest sprawdzana obecność.
  7. Do przystąpienia do egzaminu wrześniowego nie jest konieczne zaliczenie ćwiczeń, jednak egzamin ten będzie zawierał dodatkową część sprawdzającą wiedzę z materiału przerabianego na ćwiczeniach.
  8. Powyższe zasady dotyczą również studentów wyższych lat z zaliczeniem warunkowym.