Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/misc/sem/public_html/konferencja-kmp2008/index.php on line 10
Konferencja "Konkursy matematyczne w Polsce"
Konkursy matematyczne w Polsce
Sulejów, 17–19 października 2008
Konferencja organizowana przez
Instytut Matematyki Uniwersytetu Warszawskiego
finansowana z budżetu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego,
grant Strategia nauczania matematyki w Polsce

Lista uczestników

  1. Ewa Adamczyk (SP 12 Piotrków Trybunalski)
  2. Aleksandra Arkit (Uniwersytet Zielonogórski)
  3. Krystyna Baranowska (MSCDN Wydział w Płocku)
  4. Elżbieta Bartz (XVII LO, Poznań)
  5. Włodzimierz Bąk (Uniwersytet Opolski)
  6. Anna Bąkowska (IX LO Bydgoszcz)
  7. Jerzy Bednarczuk (Uniwersytet Warszawski)
  8. Krystyna Białek (WMIiE Uniwersytet Zielonogórski)
  9. Małgorzata Bochenek (II LO Będzin)
  10. Irena Brzozowska (III LO Płock)
  11. Kazimierz Cegiełka (Główna Szkoła Pożarnicza, Warszawa)
  12. Krzysztof Chełmiński (Politechnika Warszawska)
  13. Katarzyna Chmurska (Zespół Szkół im. St. Staszica w Świątkach)
  14. Danuta Ciesielska (Instytut Matematyki AP w Krakowie)
  15. Krzysztof Ciesielski (Instytut Matematyki UJ)
  16. Maria Dudała (SMS NLO PZHL Sosnowiec)
  17. Konrad Dunajewski (I LO Łomża)
  18. Jacek Dymel (II LO w Krakowie)
  19. Małgorzata Dziewa (PG nr 6 w Łomży)
  20. Marzena Filipowicz-Chomko (Politechnika Białostocka, Białystok)
  21. Andrzej Fryszkowski (Wydział MiNI PW)
  22. Ewa Gałęska (XXI LO Poznań)
  23. Ewa Girejko (Politechnika Białostocka, Białystok)
  24. Wojciech Guzicki (MIM UW)
  25. Izabela Horenda-Kulbat (GIMNAZJUM 4 PIOTRKÓW TRYB.)
  26. Mirosław Jakubiak (Akademia Podlaska, Siedlce)
  27. Barbara Jastrzębska (VI LO, Sosnowiec)
  28. Joanna Jaszuńska (Instytut Matematyczny PAN, Warszawa)
  29. Renata Jurasińska (Uniwersytet Rzeszowski, III LO w Rzeszowie)
  30. Agata Kamińska (ZSP NR 2)
  31. Urszula Kapała (I LO, Pleszew)
  32. Anna Kaźmierczak (WODN Piotrków Trybunalski ul.Dąbrowskiego 13)
  33. Dorota Kolany (Pałac Młodzieży, Katowice)
  34. Józef Kołodziejczyk (emeryt prace zlecone: UMCS, EDUCOM, PLO Lublin)
  35. Krystyna Kordos (Redakcja \"delta\")
  36. Marek Kordos (Instytut Matematyki Uniwesytetu Warszawskiego)
  37. Anna Małgorzata Koronka (I LO, Ostrołęka)
  38. Katarzyna Kowalczyk (ZSP 2, Piotrków Tryb.)
  39. Tadeusz Koźniewski (Uniwersytet Warszawski)
  40. Zygmunt Krawczyk (ZSP Szprotawa, SLO Żary)
  41. Edyta Król (Szkoła Podstawowa Nr 12, Piotrków Trybunalski)
  42. Michał Krych (IMUW, Warszawa (taki centralny Pcim))
  43. Teresa Kucharczuk (Gimnazjum 2 Piotrków Tryb.)
  44. Marzenna Kuć (MSCDN Wydział w Płocku)
  45. Iwona Kusz (II LO Leszno i Gimnazjum Nr1 Leszno)
  46. Paweł Kwiatkowski (I LO, Piotrków Trybunalski)
  47. Piotr Łowicki (I LO w Łomzy)
  48. Katarzyna Makowska (SP 12 Piotrków Tryb)
  49. Halina Małek (WFDiF)
  50. Zbigniew Marciniak (Ministerstwo Edukacji Narodowej)
  51. Wojciech Martys (XIV LO im. S. Staszica w Warszawie)
  52. Danuta Mazur (II LO Jaworzno)
  53. Małgorzata Mikołajczyk (Instytut Matematyczny, Uniwersytet Wrocławski)
  54. Ewa Napora (Szkoła Podstawowa nr 8 w Piotrkowie Tryb.)
  55. Michał Niedźwiedź (Zespół Szkół Społecznych nr 3 w Krakowie)
  56. Adam Osękowski (Uniwersytet Warszawski)
  57. Elżbieta Ostaficzuk (MSCDN)
  58. Jolanta Otrębska (Zespół Szkół nr 67, Warszawa)
  59. Bronisław Pabich (ZSZ Wieliczka)
  60. Piotr Pawlikowski (Zespół Szkół Ogólnokształcących, Kluczbork)
  61. Henryk Pawłowski (IV LO im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu)
  62. Agnieszka Perczak (Zespół Szkół im. Andersa, Częstochowa)
  63. Krystyna Pietrek (SP Koszęcin)
  64. Irena Pilcicka (MSCDN Wydział w Ostrołęce)
  65. Kuba Pochrybniak (Uniwersytet Warszawski)
  66. Magdalena Polesiuk (Zespół Szkół Nr 8 Wałbrzych)
  67. Waldemar Pompe (Uniwersytet Warszawski)
  68. Katarzyna Posacka (LO Pionki, MSCDN Radom)
  69. Anna Poskrobko (Politechnika Białostocka, Białystok)
  70. Edmund Puczyłowski (Uniwersytet Warszawski)
  71. Waldemar Rożek (LO im KEN Stalowa Wola)
  72. Paweł Rudecki (I LO im. St. Dubois, Koszalin)
  73. Robert Sędzielewski (Gimnazjum i Liceum Śródziemnomorskie w Lublinie)
  74. Dorota Siwik-Górecka (ZSO Zakopane)
  75. Józef Siwy (I LO, Mikołów)
  76. Witold Stachnik (Wydawnictwo Szkolne OMEGA)
  77. Jolanta Standio (Gminne Gimnazjum w Siechnicach)
  78. Ewa Stanowska (III LO Płock)
  79. Tadeusz Supady (emeryt)
  80. Danuta Szaniawska (AGM, Warszawa)
  81. Michał Szurek (Uniwersytet Warszawski)
  82. Tomasz Szymczyk (V LO, Bielsko-Biała)
  83. Grażyna Śleszyńska (MSCDN, PG nr 13 Radom)
  84. Michał Śliwiński (III LO Wrocław)
  85. Renata Toboła (Liceum Ogólnokształcące im. M.Kosmowskiego w Trzemesznie)
  86. Jolanta Torbicka (III Liceum Ogólnokształcące w Płocku)
  87. Edward Tutaj (Uniwersytet Jagielloński)
  88. Danuta Tyrcz (Zespół Szkół Nr 8, Wałbrzych)
  89. Anna Waśniewska (Gimnazjum nr 6 w Płocku)
  90. Ewa Wieczorek (Liceum Ogólnokształcące w Szamotułach)
  91. Ewa Wierdak (I LO, Krosno)
  92. Jolanta Wilmanowicz (LO im.Wł.Jagiełły)
  93. Barbara Zagórna (II LO Będzin)
  94. URSZULA ZELECHOWSKA (LO im. WłADYSłAWA JAGIEłłY W PłOCKU)



© 2008 Wydział MIM UW; opracowanie: Kuba Pochrybniak