Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/misc/sem/public_html/konferencja-2010/index.php on line 10
Konferencja "Gdzie jest matematyka"
Gdzie jest matematyka?
Soczewka, 26–28 listopada 2010

Lista uczestników

  1. Mariusz Adamczak (I LO Bydgoszcz)
  2. Krystyna Baranowska (MSCDN Płock)
  3. Małgorzata Barańska (ZSS nr 50, Warszawa)
  4. Wiktor Bartol (UW, wydz. Mat. Inf. Mech.)
  5. Elżbieta Bartz (XVII LO Poznań)
  6. Jerzy Bednarczuk (Uniwersytet Warszawski)
  7. Bożena Bednarczyk (PG w Zwoleniu)
  8. Małgorzata Bochenek (II LO Będzin)
  9. Beata Bogdańska (XIII LO Szczecin)
  10. Irena Brzozowska (III LO, MSCDN, Płock)
  11. Krzysztof Chełmiński (MiNI PW)
  12. Katarzyna Chmurska (ZS Nr 6 im. St. Staszica w Szczecinku)
  13. Danuta Ciesielska (Instytut Matematyki UP w Krakowie)
  14. Krzysztof Ciesielski (Uniwersytet Jagielloński, Instytut Matematyki)
  15. Małgorzata Dąbrowska (VIII LO im. Władysława IV, Warszawa)
  16. Andrzej Dąbrowski (Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Przyrodniczy)
  17. Henryk Dąbrowski (Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łodzi)
  18. MARIA DĘBSKA (IV Liceum Ogolnokształcące im. KEN w Bielsku-Białej, ul. Slowackiego 15-17)
  19. Jolanta Dovgosheya ("ZSZ Nr1, Ostrołęka")
  20. Dorota Duber (ZSE, RODN "WOM" Częstochowa)
  21. Jacek Dymel (V LO Kraków)
  22. Mieczysław Fałat (OKE we Wrocławiu)
  23. Paweł Fijołek (L.O. im. Marsz. St. Małachowskiego)
  24. Mariola Frontczak (Gim 94,Warszawa)
  25. Andrzej Fryszkowski (Wydział MiNI PW)
  26. Janusz Fusek (ZSP NR1,Stalowa Wola)
  27. Ewa Gałęska (ZSB 1, Poznań)
  28. Eliza Garbacz (I LO Lubartów)
  29. Andrzej Grzesik (Uniwersytet Jagielloński)
  30. Małgorzata Gutka (CEZ w Stalowej Woli)
  31. Wojciech Guzicki (UW)
  32. Małgorzata Iwanowska (Gimnazjum nr 2 w Warszawie)
  33. Elżbieta Jabłońska (Gimnazjum nr 42, Warszawa)
  34. Ewa Janiec (Gimnazjum nr 14, Warszawa)
  35. Urszula Jankiewicz (SP 127, Warszawa)
  36. Joanna Jaszuńska (CSZ Politechnika Warszawska)
  37. Elżbieta Jaworska (Zespół Szkół Spożywczo-Gastronomicznych, Warszawa)
  38. Monika Jonczak (MSCDN Wydział w Ciechanowie)
  39. Monika Jonczak (MSCDN Wydział w Ciechanowie)
  40. Izabela Józefczyk (PW Płock)
  41. Renata Jurasińska (Uniwersytet Rzeszowski, III LO w Rzeszowie)
  42. Anna Kanafa (ZSE-E, Radomsko)
  43. Małgorzata Kantor - Szczęśniak (II LO Będzin)
  44. Urszula Kapała (I LO, Pleszew)
  45. Aleksandra Kapciak (PG nr 2 w Pionkach)
  46. Zbigniew Karczmarczyk (Prywatne LO im. Królowej Jadwigi, Lublin)
  47. Grażyna Karczyńska (SP 79,Poznań, ODN Poznań)
  48. Małgorzata Kata (XXX LO Warszawa)
  49. Lech Kaźmierczak (LO im. Marzenny Okońskiej, Warszawa)
  50. Katarzyna Kijak (I LO im.M. Kopernika, Katowice)
  51. Jacek Klisowski (II LO im. Hetmana Jana Zamoyskiego, Lublin)
  52. Barbara Konstanta-Mormul (VII LO, Warszawa)
  53. Irena Koperstyńska (Zespół Szkół Stalowa Wola)
  54. Krystyna Kordos (UW)
  55. Marek Kordos (UW)
  56. Anna Koronka (I LO, Ostrołęka)
  57. Joanna Kowalczyk (Uniwersytet Rzeszowski, III LO w Rzeszowie)
  58. Katarzyna Kowalczyk (ZSP nr 2, Piotrków Tryb.)
  59. Anna Kowalska (V LO , Częstochowa)
  60. Zygmunt Krawczyk (LO Szprotawa, SLO Żary)
  61. Michał Krych (wydział MIM UW)
  62. Marzenna Kuć (MSCDN Wydział w Płocku)
  63. Dominik Kwietniak (Instytut Matematyki UJ)
  64. Małgorzata Lesisz (Zespół Szkół Nr 106 ul. Van Gogha 1)
  65. anita łopacińska (Liceum Sióstr Nazaretanek)
  66. Anna Maksimowska ("LO, Ostrołęka")
  67. Bożena Makulska-Dąbkowska (XXXVIII LO, Warszawa)
  68. Wojciech Martys (XIV LO im. S. Staszica w Warszawie)
  69. Katarzyna Matczak (PW)
  70. Danuta Mazur (II LO Jaworzno)
  71. Maria Mędrzycka (Gim 42, Warszawa, Twarda 8/12)
  72. Aneta Mikucka (II LO Słupsk, Akademia Pomorska)
  73. Dorota Mozyrska (Politechnika Białostocka, Białystok)
  74. Karolina Mroczyńska (UKW Bydgoszcz)
  75. Michał Niedźwiedź (Zespół Szkół Społecznych nr 3 w Krakowie)
  76. Hanna Nowacka (VII LO Warszawa)
  77. Ewa Nowak (ZS nr 61, Warszawa)
  78. Halina Olbryś (ZS Nr1 Piaseczno)
  79. Elżbieta Ostaficzuk (MSCDN Wydział Warszawa)
  80. Wojciech Pamuła (ZSO LO im KEN w Stalowej Woli)
  81. Ewa Parobczy (ZSP nr 3 w Siedlcach)
  82. Henryk Pawłowski (IV LO im. T. Kościuszki Toruń)
  83. Agnieszka Perczak (WOM Częstochowa,Zespół Szkól Częstochowa)
  84. Elżbieta Pławińska-Podkrólewicz (IV LO, Toruń)
  85. Kuba Pochrybniak (Wydział MIM UW)
  86. Anna Ponikwicka (Gimnazjum im Jana Pawła II w Sokółce)
  87. Katarzyna Posacka (LO Pionki)
  88. Anna Poskrobko (Politechnika Białostocka)
  89. Barbara Postek (IV LO im.T.Kościuszki, Toruń)
  90. Katarzyna Potkańska (Gimnazjum nr 6 w Płocku)
  91. Zbigniew Powązka (Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie)
  92. Alina Przychoda (ZSP nr Siedlce)
  93. Barbara Roszkowska-Lech (Wydział MINI Politechnika Warszawska)
  94. Waldemar Rożek (LO im. KEN w Stalowej Woli)
  95. Paweł Rudecki (I LO Koszalin)
  96. Robert Sędzielewski (Gimnazjum i Liceum Śródziemnomorskie w Lublinie)
  97. Dorota Siwik-Górecka (ZSO Zakopane)
  98. Józef Siwy (ZSE PKE Elektrowni Łaziska)
  99. Agnieszka Sokół (ZSLiT nr 1 , Warszawa)
  100. Iwona Staniewska (ZSO nr 1 Szczecin)
  101. Ewa Stanowska (III LO Płock)
  102. Rajmund Stasiewicz (Politechnika Białostocka, Białystok)
  103. Marek Stępień (Zespół Szkół Nr 1 im. Legionów Polskich w Kozienicach)
  104. Małgorzata Syguła ("LO, Ostrołęka")
  105. Maria Syta (Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli"WOM" Katowice)
  106. Michał Szurek (Uniwersytet Warszawski)
  107. Piotr Szymaniak (emeryt)
  108. Tomasz Szymczyk (V LO, Bielsko-Biała)
  109. Grażyna Śleszyńska (ZSO nr 6 w Radomiu, MSCDN Wydział w Radomiu)
  110. Zygmunt Świderski (LO im. KEN Stalowa Wola)
  111. Barbara Tarnowska (V LO warszawa)
  112. Renata Toboła (LO, Trzemeszno)
  113. Jolanta Torbicka (III Liceum Ogólnokształcące w Płocku)
  114. Katarzyna Trynkiewicz (I LO Jarosław)
  115. Małgorzata Trzeciak (Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów PW Bratniak)
  116. Edward Tutaj (Uniwersytet Jagielloński)
  117. Józef Tymicki (III LO Lublin)
  118. Jolanta Wałachowska (ZS Nr 4 Pułtusk)
  119. Anna Waśniewska (Gimnazjum nr 6 w Płocku)
  120. ELŻBIETA WĘGIEŁEK (SLO STALOWA WOLA)
  121. Ewa Wieczorek (ZS NR1 - LO im. ks. P. Skargi, Szamotuły)
  122. Barbara Wierzchucka (MSCDN Wydział Siedlce)
  123. Michał Wojciechowski (IMPAN Warszawa)
  124. Joanna Wojdan (VIII LO im. Władysława IV, Warszawa)
  125. Olga Wojgienica (L.O. im. Marsz. St. Małachowskiego)
  126. Anna Woś (Centrum Edukacji Zawodowej)
  127. Jarosław Wróblewski (Instytut Matematyczny Uniwersytetu Wrocławskiego)
  128. Barbara Zagórna (II LO Będzin)
  129. Joanna Zakrzewska (-)
  130. URSZULA ZELECHOWSKA (Płock)
  131. URSZULA ZELECHOWSKA (Płock)
  132. Agnieszka Zgorzelska (III LO, Płock)
  133. Jarosław Żak (II LO, Bytom)



© 2010 Wydział MIM UW; opracowanie: Kuba Pochrybniak