Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/misc/sem/public_html/konferencja-2009/index.php on line 10
Konferencja "Matematyka. Jak uczyć?"
Matematyka. Jak uczyć?
Sulejów, 9–11 października 2009
Konferencja organizowana przez
Instytut Matematyki Uniwersytetu Warszawskiego
finansowana z budżetu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego,
grant Strategia nauczania matematyki w Polsce

Lista uczestników

  1. Ewa Adamczyk (SP 12 Piotrków Trybunalski)
  2. Krystyna Baranowska (MSCDN Wydział w Płocku)
  3. Wiktor Bartol (Instytut Matematyki, Uniwersytet Warszawski)
  4. Elżbieta Bartz (XVII LO Poznań)
  5. Jerzy Bednarczuk (Uniwersytet Warszawski)
  6. Zbigniew Bobiński (emery , ZS UMK Gimnazju i Liceum Akademickie w Toruniu)
  7. Małgorzata Bochenek (II LO Będzin)
  8. Beata Bogdańska (XIII LO Szczecin)
  9. Maciej Bryński (emeryt)
  10. Irena Brzozowska (III LO, Płock)
  11. Kazimierz Cegiełka (Szkołą Główna Służby Pożarniczej)
  12. Katarzyna Chmurska (ZS im. St. Staszica w Świątkach)
  13. Danuta Ciesielska (Instytut Matematyki UP w Krakowie)
  14. Krzysztof Ciesielski (Instytut Matematyki UJ)
  15. Maria Dębska (IV LO im. KEN, Bielsko-Biała, ul. Słowackiego 15-17)
  16. Paulina Domagalska
  17. Jacek Dymel (V LO w Krakowie)
  18. Adam Dzedzej (Uniwersytet Gdański, 3 LO w Gdyni)
  19. Marzena Filipowicz-Chomko (Politechnika Białostocka)
  20. Andrzej Fryszkowski (Wydział MiNI Politechnika Warszawska)
  21. Ewa Gałęska (Zespół Szkół Budownicta Nr 1 w Poznaniu)
  22. Ewa Girejko (Politechnika Białostocka, Białystok)
  23. Anna Gołębiewska (UMK, Toruń)
  24. Jarosław Górnicki (Katedra Matematyki, Politechnika Rzeszowska)
  25. Przemysław Grudziński (KO OM w Poznaniu)
  26. Andrzej Grzesik (UJ)
  27. Wojciech Guzicki (Instytut Matematyki, Uniwersytet Warszawski)
  28. Izabela Horenda-Kulbat (IV G, Piotrków Tryb.)
  29. Elżbieta Jabłońska (Gimnazjum 42, Warszawa)
  30. Mirosław Jakubiak (Akademia Podlaska, Siedlce)
  31. Sabina Janecka-Mastalerz (V LO Zielona Góra)
  32. Monika Jankowska (Wydawnictwo Nowa Era)
  33. Joanna Jaszuńska (CSZ, Politechnika Warszawska)
  34. Joachim Jelisiejew (student MIMUW)
  35. Renata Jurasińska (Instytut Matematyki UR, III LO w Rzeszowie)
  36. Agata Kamińska (ZSP NR 2 Piotrków Tryb.)
  37. Urszula Kapała (I LO, Pleszew)
  38. Aleksandra Kapciak (PG nr 2 w Pionkach)
  39. Zbigniew Karczmarczyk (Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi, Lublin)
  40. Małgorzata Kata (XXX LO Warszawa)
  41. Lech Kaźmierczak (Szkoła Przymierza Rodzin Warszawa)
  42. Jacek Klisowski (II LO Lublin)
  43. Dorota Kolany (Pałac Młodzieży, Katowice)
  44. Krystyna Kordos (Redakcja \"Delta\")
  45. Marek Kordos (Instytut Matematyki Uniwersytet Warszawski)
  46. Anna Małgorzata Koronka (I LO, Ostrołęka)
  47. Katarzyna Kowalczyk (ZSP 2, Piotrków Tryb.)
  48. Anna Kowalska (V LO , Częstochowa)
  49. ANNA KOŹLIK (I LO PIOTRKOW TRYBUNALSKI)
  50. Tadeusz Koźniewski (Instytut Matematyki Uniwersytetu Warszawskiego)
  51. Edyta Król (SP 12 w Piotrkowie Tryb.)
  52. Michał Krych (Uniwersytet Warszawski)
  53. Teresa Kucharczuk (Gimnazjum nr 2, Piotrków Trybunalski)
  54. Marcin Kuczma (Uniwersytet Warszawski)
  55. Paweł Kwiatkowski (I LO Piotrków Tryb.)
  56. Rafał Latała (Instytut Matematyki, Uniwersytet Warszawski)
  57. Marzena Litke (IV LO Częstochowa)
  58. Piotr Łowicki (I LO, Łomża)
  59. Katarzyna Makowska (SP Nr 12 Piotrków Tryb)
  60. Halina Małek (KG OM)
  61. Zbigniew Marciniak (Instytut Matematyki, Uniwersytet Warszawski)
  62. Wojciech Martys (XIV LO Warszawa)
  63. Danuta Mazur (II LO Jaworzno)
  64. Michał Niedźwiedź (Zespół Szkół Społecznych nr 3 w Krakowie)
  65. Elżbieta Ostaficzuk (MSCDN Wydział w Warszawie)
  66. Edward Papiernik (ZS nr 14 Wrocław)
  67. Henryk Pawłowski (IV LO im. Tadeusza Kościuszki)
  68. Agnieszka Perczak (Zespół Szkół, LO, Technikum, Częstochowa)
  69. Tadeusz Pezda (Uniwersytet Wrocławski, Instytut Matematyczny)
  70. Krystyna Pietrek (SP, Koszęcin)
  71. Elżbieta Pławińska-Podkrólewicz (IV LO, Toruń)
  72. Kuba Pochrybniak (Wydział MIM UW)
  73. Zdzisław Pogoda (Instytut Matematyki UJ)
  74. Magdalena Polesiuk (ZS Nr 8, Wałbrzych)
  75. Katarzyna Posacka (LO Pionki, MSCDN Radom)
  76. Anna Poskrobko (Politechnika Białostocka)
  77. Barbara Postek (IV LO, Toruń)
  78. Katarzyna Potkańska (Gimnazjum nr 6 , Płock)
  79. Beata Pruszczyk (SP 12, Piotrków Trybunalski)
  80. Edmund Puczyłowski (Uniwersytet Warszawski)
  81. Katarzyna Radzimińska (Wydawnictwo Nowa Era)
  82. Barbara Roszkowska-Lech (MINI PW)
  83. Waldemar Rożek (ZSO LO im. KEN w Stalowej Woli)
  84. Paweł Rudecki (I LO Koszalin, CEN Koszalin)
  85. Anna Katarzyna Rybak (LO im. S. Banacha w Żaganiu)
  86. Michał Rybka ((II LO w Krakowie))
  87. Robert Sędzielewski (Gimnazjum i Liceum Śródziemnomorskie w Lublinie)
  88. Dorota Siwik-Górecka (ZSO Zakopane)
  89. Józef Siwy (I LO Mikołów)
  90. Sylwia Skalik (ZSP Nr 6 Piotrków Tryb.)
  91. Iwona Staniewska (ZSO nr 1 w Szczecinie)
  92. Tadeusz Supady (emeryt)
  93. michal szurek (Uniwersytet Warszawski)
  94. Piotr Szymaniak (emerytowany nauczyciel (szkoła średnia))
  95. Tomasz Szymczyk (V LO, Bielsko-Biała)
  96. Grażyna Śleszyńska (MSCDN, PG nr 13 Radom)
  97. Renata Toboła (LO, Trzemeszno)
  98. Wojciech Tomalczyk (III LO i 24 Gim. w Gdyni)
  99. Józef Tymicki (III LO, Lublin)
  100. Danuta Tyrcz (Zespół Szkół nr 8, Wałbrzych)
  101. Anna Waśniewska (MSCDN Płock , Gimnazjum nr 6 w Płocku)
  102. Marzena Węgiełek (PSP 34 Radom)
  103. Ewa Wieczorek (Liceum Ogólnokształcące im. ks. P. Skargi Szamotuły)
  104. Ewa Wierdak (I LO, Krosno)
  105. Barbara Wierzchucka (Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Siedlcach)
  106. Przemysław Wojtaszczyk (Instytut Matematyki Stosowanej UW)
  107. Barbara Zagórna (II LO Będzin)
  108. HALINA ZAJĄC (KLO GARWOLIN)
  109. Joanna Zakrzewska (-)
  110. URSZULA ZELECHOWSKA (LO im. WłADYSłAWA JAGIEłłY W PłOCKU)
  111. Jarosław Żak (II LO, Bytom)



© 2009 Wydział MIM UW; opracowanie: Kuba Pochrybniak