Witamy na stronie szkoły Tatry i Fizyka 2011!
Jeśli chcesz się zgłosić na szkołę Tatry i Fizyka 2011 to jest to właściwe miejsce. W podanym niżej formularzu jest zawartych kilka pól obligatoryjnych (wyróżnionych czerwonawym kolorem) i kilka pól nieobowiązkowych o odcieniu niebieskawym.
Najeżdżając wskaźnikiem myszy na znak zapytania możesz obejrzeć podpowiedź dotyczącą wybranych pól. Po udanym zalogowaniu otrzymasz list elektroniczny z odnośnikiem. Otwarcie tego odnośnika będzie oznaczało potwierdzenie zalogowania. Używając tego odnośnika będziesz mógł również zmienić dane dotyczące pobytu: na przykład dzień przyjazdu czy wyjazdu, bądź wpisać jakieś dodatkowe uwagi. Życzymy miłego pobytu na szkole Tatry i Fizyka 2011


Formularz zgłoszenia na szkołę Tatry i Fizyka
?
? ?
? Inne
?
?
?
?
Podaj swoje imię i nazwisko. Mogą być polskie znaki.
Adres pocztowy jest najważniejszy i nie możesz go później ręcznie zmienić.
Podanie telefonu nie jest obowiązkowe. Może być przydatne w przypadku wycieczek górskich, na przykład gdy ktoś się zgubi.
Tutaj możesz podać, że nie jesz mięsa, masz alergię na formy różniczkowe, nie pijesz mleka, bądź inne informacje, które uznasz za stosowne.
Podanie roku studiów umożliwi rozeznanie co do poziomu trudności zajęć.
Podaj orientacyjną porę przyjazdu: wieczór oznacza, że zamierzasz przyjechać na kolację, rano, że będziesz jechał przez noc. Porę tę można zmodyfikować po zgłoszeniu.
Podaj orientacyjną porę i dzień wyjazdu. Termin wyjazdu można zmodyfikować później.
Podaj wydział, na którym studiujesz.
Wszelkie pytania i uwagi proszę kierować na adres mcboro@mimuw.edu.pl