Obóz Matematyczny Nowogród 2013 PDF Drukuj Email
Zadania II
Wpisany przez Joachim Jelisiejew

Obóz Matematyczny Nowogród 2013

Interesujesz się matematyką, planujesz udział w konkursach lub olimpiadzie matematycznej, chcesz bez problemu rozwiązywać coraz trudniejsze zadania? A może interesujesz się matematyką i chciałbyś dopiero zobaczyć, czym ona jest?

W dniach 15 - 22 września w hotelu Zbyszko w Nowogrodzie odbędzie się obóz matematyczny. Zapraszamy zainteresowanych ciekawą matematyką licealistów oraz wybijających się gimnazjalistów. Jest to już kolejny z cyklu obozów, w tym roku nieco dłuższy, mający aż regularnych 6 dni zajęciowych.

Trzon kadry naukowej obozu stanowią studenci oraz pracownicy naukowi Uniwersytetu Warszawskiego. Zajęcia z uczniami będzie prowadzić również brązowy medalista Międzynarodowej Olimpiady Matematycznej Marek Sokołowski.

Informacje ogólne oraz naukowe dostępne są w dokumencie informacje dla uczestnika.

Rejestracja jest dwustopniowa:

1. Ostateczna lista osób zakwalifikowanych dostępna jest tutaj. Osoby zakwalifikowane powinny teraz uiścić oplatę oraz pobrać kartę uczestnika i przywieźć ze sobą na obóz.

Autobus z Łomży: odjedzie spod I LO w Łomży (ul. Bernatowicza 4) w niedzielę 15.09 o godzinie 16:00. Osoby zainteresowane autobusem powinny poinformować o tym, pisząc na adres oboznowogrod[at]gmail.com . Przewidywany jest również autobus powrotny, wyjeżdżający z Nowogrodu ok. 14:00 w niedzielę 22.09. Do zobaczenia na obozie!

2. Do 12 września zakwalifikowani uczniowie wpłacają opłatę za obóz na konto Rady Rodziców I LO w Łomży:

Rada Rodziców przy I Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki w Łomży,
    ul. Bernatowicza 4, 18-400 Łomża
    Tytułem: "opłata za obóz matematyczny, imię i nazwisko uczestnika"

oraz drukują kartę uczestnika obozu dostępną tutaj, którą przywożą ze sobą na obóz.
Obóz zaczyna się 15 września około godziny 17:00 kolacją.
Wszelkie pytania należy kierować na email Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie do p. Konrada Dunajewskiego pod numerem 606 788 788.