Wyniki sumaryczne konkursu sa w plikach wyniki-*.txt, gdzie * to suma : wszystkie partie 7x7 : partie na planszy 7x7 9x9 : partie na planszy 9x9 10x10 : partie na planszy 10x10 12x11 : partie na planszy 12x11 11x5 : partie na planszy 11x5 5x12 : partie na planszy 5x12 1m : partie z limitem czasowym 1 minuta 5m : partie z limitem czasowym 5 minut Znaczenie kolumn gracz - nazwa gracza wynik - suma punktow (wygrana - 2 pkt., remis - 1 pkt., przegrana - 0 pkt.) zw - liczba zwyciestw rem - liczba remisow por - liczba porazek czas - sredni czas zuzyty w partii w sekundach die - liczba nieoczekiwanych smierci procesu zawodnika (w tym przekroczenie zasobow systemowych) io - liczba bledow wejscia/wyjscia (w tym wypisanie niepoprawnego ruchu) to - liczba przekroczen limitu czasowego