AM1.1, semestr zimowy, 2013
Wykłady odbywają się w wtorki (sala 3180), od 8:30 do 10:00 i w czwartki (sala 4420), od 10:15 do 12:00.

Zasady zaliczania

Zaliczenie na podstawie sumy punktów:
  • Dwa kolokwia - każde po maksymalnie 35 punktów,
    Kolokwia planujemy na 22 listopada i 16 stycznia, od 16:00 do 19:00
  • sprawdzane zadania domowe - razem maksymalnie 15 punktów,
  • subiektywna ocena z ćwiczeń - maksymalnie 15 punktów.
W sumie można zdobyć 100 punktów.Jawna pula zadań na kolokwia


Tutaj znajdą Państwo zbiór zadań, zwany Jawną Pulą Zadań na kolokwia. Zadania te, różnej trudności, nie będą rozwiązywane na ćwiczeniach, gwarantujemy natomiast, że na każdym kolokwium co najmniej 2 zadania będą wzięte wprost z tego zbioru. Uwaga! Zbiór ten będzie jeszcze uzupełniany - na kolokwium obowiązuje wersja puli, jaka pojawi się tu na 2 tygodnie przed owym kolokwium.

Literatura


Oprócz wymienionej w USOSie literatury (wśród której szczególnej Państwa uwadze polecam podręczniki Kuratowskiego i Fichtenholza oraz zbiory zadań Kaczor, Nowak i Demidowicza) polecam też doskonałe skrypty autorstwa prof. Pawła Strzeleckiego i dr Michała Krycha.
Ja będę wykładał korzystając z przygotowanych w latach 2009 i 2010 notatek; gdyby materiał wykładu istotnie odbiegał od nich, będę tu publikował uzupełnienia.

Wyniki I kolokwium


Tutaj znajdą Państwo wyniki I kolokwium.


II kolokwium


Wyniki I i II kolokwium

Rozliczenie semestru i propozycje ocen

Ci z Państwa, którzy w środkowej kolumnie znajdą dopisek "ustny", co wiąże się z brakiem oceny w kolumnie ostatniej, powinni zgłosić się (przez e-mail) do wykładowcy i ustalić termin rozmowy o analizie matematycznej. Ja znajdę czas na te rozmowy w pierwszym tygodniu nowego semestru. Ci z Państwa, którzy zdecydowanie nie zgadzają się z proponowaną POZYTYWNĄ oceną mogą próbować namówić mnie (również elektronicznie) na taką rozmowę.

Wyniki kolokwium poprawkowego


Tutaj znajdą Państwo wyniki kolkwium poprawkowego.

Zajęcia wyrównawcze

Zajęcia na czas sesji i ferii zimowych są zawieszone, choć - gdyby była taka potrzeba, mogę zorganizować spotkanie z tutorami. Zaiteresowanych proszę o kontakt.