Notice: Undefined index: __utma in /home/staff/iinf/erykk/public_html/counter.php on line 44 Warning: include(zp-part1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/staff/iinf/erykk/public_html/counter.php on line 47 Warning: include(): Failed opening 'zp-part1.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/staff/iinf/erykk/public_html/counter.php on line 47 Kotek Kotek

Kotek

Eryk Kopczyński


Był sobie raz kotek. Był to zwykły kotek, który się niczym nie wyróżniał. Nawet nie miał imienia, wszyscy nazywali go po prostu Kotem. Aż do momentu, gdy spotkał ocelota Olka.

— cześć Kocie, pozdrawia Ciebie król — powiedział Olek.
— król Lew? A skąd Król w ogóle wie, że ja istnieję? — zdziwił się Kotek.
— nie wiem, może to sprawka tych czarnych kotek-czarownic? Jak król o Tobie mówił, to wyglądały, jakby wiedziały coś więcej.

O co tu może chodzić? Dlaczego czarownice go obserwują? Może szukają nowego kota, by go zwerbować? Kotek słyszał, że odbywa się to właśnie w ten sposób. Czarownice magicznie wskazują niby przypadkowego kota, który okazuje się mieć zdolności magiczne. Kotek nie wiedział, co chce robić w swoich dziewięciu życiach, a taka robota bardzo by mu pasowała.

(ciąg dalszy nastąpi, jak go napiszesz)

(tak naprawdę to w tym eksperymencie chodzi o coś innego, ale możesz coś dopisać, jak chcesz)