Nie jesteś zalogowany | zaloguj się

Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego

  • Skala szarości
  • Wysoki kontrast
  • Negatyw
  • Podkreślenie linków
  • Reset

Spotkanie online na temat możliwości pisania prac magisterskich z matematyki we współpracy międzynarodowej w ramach 4EU+ Alliance

Niniejsze zaproszenie skierowane jest przede wszystkim do studentów rozpoczynających etap magisterski na kierunku matematyka, aczkolwiek zapraszamy też studentów etapu licencjackiego. Spotkanie online dotyczyć będzie możliwości pisania pracy magisterskiej we współpracy z drugim promotorem zagranicznym.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 25 listopada o godzinie 17:00

link do spotkania: Zoom link

UW jest częścią 4eu+, czyli sojuszu sześciu europejskich uczelni badawczych, tj. Uniwersytetu Warszawskiego, Sorbonne Université, Uniwersytetu w Heidelbergu, Uniwersytetu Karola w Pradze, Uniwersytetu Kopenhaskiego oraz Uniwersytetu w Mediolanie. W ramach tego sojuszu pojawiają się różne inicjatywy związane zarówno z badaniami, jak i dydaktyką, a co najważniejsze, również takie, które starają się łączyć dydaktykę z badaniami.

W najbliższy czwartek organizujemy spotkanie przedstawiające program:

Double/joint master degree in mathematics and applications

https://www2.karlin.mff.cuni.cz/~dolejsi/4EU+/

Jest to spotkanie wspólne dla studentów z Warszawy, Pragi, Paryża i Heidelbergu. Dlatego prowadzone będzie w języku angielskim. Chcemy opowiedzieć Państwu o możliwości pisania pracy magisterskiej we współpracy z dwoma promotorami: z Warszawy oraz z jednej z jednostek zagranicznych. Program przewiduje też odbycie stażu na uczelni zagranicznej.

W czasie spotkania poza prezentacją możliwe oczywiście będzie zadawania pytań.