Nie jesteś zalogowany | zaloguj się

Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego

  • Skala szarości
  • Wysoki kontrast
  • Negatyw
  • Podkreślenie linków
  • Reset

Koło Pasjonatów Matematyki

Zapraszamy do śledzenia działalności Koła Pasjonatów Matematyki! Koło organizuje douczki dla studentów, wykłady popularno-matematyczne dla wszystkich entuzjastów i wykłady matematyczne dla koneserów.

Polski

Wykład im. Wacława Sierpińskiego

Zapraszamy na tegoroczny Wykład im. Wacława Sierpińskiego, który odbędzie się 11 maja 2023 roku o godz. 17:00 w sali 5440 na naszym wydziale. Wygłosi go laureat Medalu, prof. Mariusz Urbański z University of North Texas.

Polski

Zjazd Absolwentów Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki

Zapraszamy do wypełniania formularza zapisu na pierwszy Zjazd Absolwentów Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki

Polski

Kolokwium Wydziału MIM UW

Zapraszamy na kolokwium Wydziału MIM UW, podczas którego Witold Marciszewski opowie o pewnych interakcjach pomiędzy teorią przestrzeni Banacha, topologią i teorią mnogości.

Polski

Dzień Odkrywców Kampusu Ochota - 1 kwietnia 2023

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa i przekazywania młodzieży (szczególnie naszym potencjalnym przyszłym studentom) informacji o DOKO. Nasz Wydział przygotował bardzo atrakcyjne zajęcia (wykłady, warsztaty i stoiska). Z racji daty można spodziewać się akcentów humorystycznych!

Polski

Nagroda PTM dla Marcina Kuczmy

Z radością informujemy, że laureatem Nagrody Głównej PTM im. Samuela Dicksteina za 2022r. został dr Marcin Kuczma za 50-letnią, gigantyczną pracę na rzecz OM i 40-letnią unikatową formę popularyzacji matematyki w miesięczniku Delta („Klub 44 M”), a także inne publikacje i wystąpienia popularnonaukowe. Gratulujemy!

Polski

ERC Starting Grant dla Piotra Skowrona

Serdecznie gratulujemy Piotrowi Skowronowi zdobycia prestiżowego ERC Starting Grant na realizację badań z obliczeniowej teorii wyboru społecznego. Projekt nosi tytuł „Proporcjonalne algorytmy dla demokratycznych decyzji” i ma na celu skonstruowanie takich algorytmów liczenia głosów, by wyniki głosowania były "sprawiedliwe" i proporcjonalnie odzwierciedlały preferencje wyborców.

Polski

Targi Pracy 2023

Dnia 8 marca 2023 roku w godzinach od 9 do 15:30 na naszym Wydziale odbędą się Targi Pracy - więcej informacji można uzyskać po kliknięciu w baner.

Polski

Kolokwium Wydziałowe

Zapraszamy na kolejne Kolokwium Wydziałowe, które odbędzie się 9 marca 2023 roku w sali 2180 o godz. 14:30.

Polski

Nabór do XIX edycji konkursu

Do 31 marca 2023 r. czekamy na zgłoszenia do XIX edycji Konkursu o Nagrodę im. Witolda Lipskiego. Nagroda została ustanowiona przez grupę polskich informatyków pracujących za granicą w 2005 r. i upamiętnia Witolda Lipskiego, który był pionierem polskiej informatyki, wybitnym uczonym o bardzo szerokich zainteresowaniach badawczych.

Polski

Strony

Subskrybuj MIMUW RSS