Seminarium badawcze Zakładu Logiki: Wnioskowania aproksymacyjne w eksploracji danych

FitFood - wyzwania projektu B+R

Prelegent: Marek Grzegorowski

2020-05-29 14:15

W ramach prezentacji przedstawimy Państwu założenia, cele i wyzwania naukowe projektu badawczo-rozwojowego pod tytułem: „Opracowanie i weryfikacja w warunkach rzeczywistych systemu przewidującego zapotrzebowanie na produkty FitFood oraz wspomagającego zarządzanie logistyką w oparciu o wybrane techniki sztucznej inteligencji”.

Firma FitFood opiera swoją działalność na produkcji i dystrybucji zdrowego jedzenia do klientów indywidualnych przy wykorzystaniu własnych, innowacyjnych urządzeń vendingowych i sklepów spożywczych partnerów.

Rezultaty projektu mają doprowadzić do zwiększenia efektywność obecnych procesów operacyjnych związanych z zaopatrzeniem w towary, logistyką, promocjami oraz planowaniem lokalizacji dla nowych punktów sprzedaży poprzez opracowanie i wykorzystanie oprogramowania z zaimplementowanymi nowatorskimi algorytmami sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego.

Link do dpotkania: https://meet.google.com/jbj-tdsr-aop