Granty i stypendia

Stypendium magisterskie w ramach projektu Nowe Idee 3B "Przepływy złożone w ujęciu maksymalnej regularności"

Oferuję stypendium magisterskie w ramach projektu Nowe Idee 3B "Przepływy złożone w ujęciu maksymalnej regularności" realizowanego w ramach programu "Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza".

Celem projektu jest rozwój teorii maksymalnej regularności dla równań różniczkowych cząstkowych ze szczególnym uwzględnieniem równań Naviera-Stokesa i pokrewnych. Zadaniem stypendysty będzie praca nad zagadnieniami związanymi z tematyką projektu. Wysokość stypendium to 2000 zł brutto miesięcznie na okres 10 miesięcy. W ramach projektu możliwe jest również finansowanie wyjazdów naukowych stypendysty.

Kandytat powinien być studentem/studentką studiów magisterskich na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki UW z dobrą znajomością Analizy Matematycznej. Znajomość podstaw teorii Równań Różniczkowych Cząstkowych będzie dodatkowym atutem.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres tpiasecki@mimuw.edu.pl w terminie do 3 listopada 2023. Życiorys powininien zawierać w szczególności informacje o zainteresowaniach naukowych kandytata, nagrodach i wyróżnieniach oraz średniej ze studiów z etapu licencjackiego. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi nie później niż do końca listopada 2023 r.

Tomasz Piasecki