Granty i stypendia

Stypendium magisterskie w projekcie "Grupowe Miary Centralności: Aksjomaty, Algorytmy i Aplikacje"

Oferujemy 1 stypendium magisterskie w projekcie NCN OPUS 2018/31/B/ST6/03201.

Opis zadań: Zadaniem studenta będzie zaprojektowanie oraz implementacja algorytmów obliczających miary centralności w ramach systemu Editor4Centralities (system dostępny jest pod adresem: http://centrality.mimuw.edu.pl/editor/ ). W zależności od wyników i zainteresowań studenta w zakres pracy mogą wejść także badania naukowe dotyczące grupowych miar centralności.

Projekt realizowany jest na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego w latach 2019-2022. Kierownikiem projektu jest Oskar Skibski.

Opis projektu: http://www.mimuw.edu.pl/~oski/files/opus-pl.pdf

Warunki: Stypendium magisterskie w wysokości 2000 zł/miesiąc przez okres do 12 miesięcy. Termin rozpoczęcie pracy: listopad 2019.

Wymagania:

• Zaangażowanie w projekt.
  • Bycie uczestnikiem studiów magisterskich.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Dobra umiejętność programowania.
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w analizie sieci lub teorii gier koalicyjnych.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres oskar.skibski@mimuw.edu.pl. Zgłoszenie powinno zawierać CV, kartę przebiegu studiów oraz jednostronicowy opis dotychczasowych osiągnięć naukowych (jeżeli istnieją).

Termin przyjmowania zgłoszeń: 16 października 2019

Prosimy o przesłanie dokumentów wraz z następującą klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”