Nie jesteś zalogowany | zaloguj się

Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego

  • Skala szarości
  • Wysoki kontrast
  • Negatyw
  • Podkreślenie linków
  • Reset

Granty i stypendia

 

Ogłoszenie o stypendium doktoranckie


W projekcie grantowym “Teoria węzłów” realizowanym na wydziale Matematyki, Informatyki I Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego przewidziane są nie więcej niż 3 stypendia doktoranckie od 1. października 2018. Czas wypłacania stypendium wynosi do 18 miesięcy.

Kandydat będzie pracował nad teorią węzłów w jednym z wybranych jej działów spośród następujących:

1. Sploty periodyczne;

2. Homologie Floera splotów kwasidodatnich;

3. Formy Blanchfielda.

4. Homologie sl(n).

Kandydat powinien mieć ukończone studia magisterskie i być studentem studiów doktoranckich przez cały czas pobierania stypendium.

Zgłoszenia proszę przysyłać e-mailem na adres Maciej Borodzik mcboro@mimuw.edu.pl do 7 września 2018. Powinny zawierać:

1. CV

2. Opis badań.

3. Potwierdzenie ukończenia studiów magisterskich w zakresie matematyki

Ogłoszenie o stypendium doktoranckieKandydat powinien również postarać się o list rekomendacyjny przesłany na adres mcboro@mimuw.edu.pl, również do 7 września 2018. Prosimy również o dołączenie oświadczenia o treści ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)(Dz.U.UE.L.2016.119.1) przez Wydział Matematyki Uniwersytetu Warszawskiego, ul Banacha 2, 02-096, Warszawa”