Granty i stypendia

Konkurs dla magistrantów

Poszukuję 2 magistrantów do grupy badawczej w Instytucie Informatyki Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki, do projektu „Metody obliczeniowe do opisywania i analizowania procesów mutacyjnych w raku” finansowanego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej (NAWA), umowa PPN/PPO/2020/1/00028. Wybrani kandydaci będą pracować nad zagadnieniami z zakresu modelowania i analizy danych mutacyjnych w nowotworach.

OFERTA:

• umowa na ¼ etatu od 1 listopada 2023 r.,
  • umowa na czas określony na 11 miesięcy z możliwością przedłużenia,
  • miesięczne wynagrodzenie brutto około 1500 PLN miesięcznie,
  • możliwość pisania pracy magisterskiej w ramach wykonywania zadań z projektu.

WYMAGANIA:

• co najmniej tytuł licencjata lub inżyniera informatyki, bioinformatyki, matematyki lub dziedziny pokrewnej;
  • umiejętność programowania,
  • znajomość j. angielskiego,
  • praca indywidualna i samodzielna nauka,
  • ukończone zajęcia z statystycznej analizy danych lub uczenia maszynowego (mile widziane),
  • doświadczenie w analizowaniu danych biologicznych lub medycznych (mile widziane).

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego zawierającego opis zainteresowań naukowych kandydata na adres d.wojtowicz@mimuw.edu.pl

Zgłoszenia prosimy przesyłać do dnia 15 października 2023 r.

Prosimy o przesłanie dokumentów wraz z następującą klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji”.

Sposób rekrutacji: na podstawie przesłanych dokumentów oraz ewentualnej rozmowy