Analiza matematyczna na Wydziale Nauk Ekonomicznych - rok akademicki 2009/10

Regulamin

1. Wykład prowadzony jest równolegle w dwóch terminach tj. w poniedziałki o godz. 11:30 w sali B Auditorium Maximum na Kampusie Centralnym (dr hab. Krzysztof Barański) i 15:00 w auli A WNE (dr Waldemar Pałuba). Każdy student wybiera odpowiadający mu termin według własnego uznania.
  2. Ćwiczenia odbywają się dwa razy w tygodniu. Uczestnictwo w ćwiczeniach jest obowiązkowe. W przypadku co najmniej czterech nieusprawiedliwionych nieobecności na ćwiczeniach w trakcie semestru, student traci prawo do zaliczania przedmiotu (nie jest klasyfikowany).
  3. Ocena końcowa z przedmiotu zależy od sumy punktów uzyskanych w ciągu roku na ćwiczeniach (max. 40p, po 20p w każdym semestrze) oraz na egzaminie (max. 60p). Punkty z ćwiczeń można uzyskać na kartkówkach oraz za aktywność na ćwiczeniach. W każdym semestrze odbędzie się 8 kartkówek (co ok. dwa tygodnie, w trakcie ćwiczeń) sprawdzających wiedzę z bieżącego materiału. Za każdą kartkówkę można uzyskać max. 2p. Punkty za aktywność (max. 4p w każdym semestrze) przyznaje prowadzący ćwiczenia według własnej oceny.
  4. Egzamin jest przeprowadzany w dwóch terminach w sesji letniej i jesiennej (termin poprawkowy). Egzamin jest pisemny i polega na rozwiązaniu pewnej liczby zadań z zakresu materiału przerabianego na wykładzie i ćwiczeniach. Na egzaminie jest sprawdzana obecność. Do egzaminu są dopuszczeni wszyscy studenci wpisani do protokołu przedmiotu (bez dodatkowych wymagań dotyczących ćwiczeń). Zasady obliczania oceny końcowej są takie same w każdym z dwóch terminów egzaminu. Końcowa ocena z ćwiczeń jest tożsama z oceną końcową z przedmiotu.
  5. Wszystkie powyższe zasady dotyczą również studentów WNE wyższych lat z zaliczeniem warunkowym.
  6. Dla studentów I roku MSEM, którzy zaliczą semestr zimowy Analizy Matematycznej I na wydziale MIM i przenoszą się po tym semestrze na WNE, istnieje możliwość przeliczenia oceny uzyskanej na wydziale MIM na punkty z ćwiczeń, wg następującej skali: dst = 10p, dst+ = 13p, db = 16p, db+ = 18p, bdb = 20p, cel = 20p. Nie ma możliwości takiego przeliczenia w przypadku przeniesienia w trakcie semestru, po semestrze letnim lub bez zaliczenia semestru zimowego na wydziale MIM.
  7. Prowadzący wykład są dostępni dla studentów w trakcie konsultacji (terminy podane w USOS). Nie gwarantujemy odpowiedzi i nadania biegu sprawom przekazywanym przez studentów za pomocą poczty elektronicznej.
  8. W sprawach nieujętych w powyższym regulaminie obowiązuje regulamin studiów UW oraz szczegółowe zasady studiowania na WNE umieszczone na stronie internetowej WNE.